Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Immunrendszer, fertőzések

A kérdés

Ma voltam kórházban, baleseti sebészeten, és leültem ilyen váró székre. Lehet a ruhámon valamilyen fertőzés?

Utána ugyan ebben a ruhában ledoltem az ágyra. Cseréljek ágyneműt, vagy nem lesz semmi baj?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fertőzés, kórház, ruha, sebészet, ágy, ágynemű, aggódás

2018. nov. 10. 19:10  Privát üzenet  

A válaszok
Ppsm. (pincétől-padlásig-sika-mika)

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. nov. 10. 19:14 Privát üzenet

Sosem voltál még kórházban? xD

Én mindig másik ruhát veszek fel, utcait, amiben járok iskolába is például. Ha hazaérek, bármennyire is frissen mosott, egyből megy a szennyesbe és kézmosás.

Nem tudom, ha nagyon akarod cseréld, de nem hinném, hogy bajod lehet, de a magyar kórházak undorítóak, főleg a várótermek... :/

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2018. nov. 10. 19:15 Privát üzenet
A levegővételt sem árt hanyagolni a kórházban.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2018. nov. 10. 23:24 Privát üzenet
Én az érsebészeti klinikán feküdtem 4 hetet, ragyogó tisztaság volt. Biztos titkos vírusok megfertőzhettek

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2018. dec. 20. 21:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
El lehet kapni valamilyen betegséget használt mosógéptől?
Aldara krémet meddig kell használni? (HPV fertőzés)
Egy rokonom volt látogatóban kórházban, elkaphatott valami fertőzést?
Méh csípés miatt lehet vérmérgezést kapni? Elindulhat a piros csík?
Antibiotikum kura utan mennyi ido alatt all helyre a normal emesztes?
Azt szeretnem kerdezni, hogy akinek volt mar Helicobacter fertozese az mennyi ido alatt gyogyult ki teljesen belole?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Immunrendszer, fertőzések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!