Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kicsit több mint fél éve...

Kicsit több mint fél éve belekeveredtem egy hernyós csapatba, és elvonáson belőttem magam egy közös tűvel. Azóta semmi betegséget nem érzek, vajon megúsztam?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy fél évvel ezelőtt használtam utoljára bármit is fecskendővel. Akkor pár olyan ember után lőttem be magam akiket még csak pár napja ismertem, és utána is megszakadt velük a kapcsolat. Engem eddig nem nagyon érdekelt hogy elkaptam-e valamit, vagy hogy mikor halok meg, de most randizni megyek egy lánnyal, és nem szeretném ha véletlenül elkapna tőlem valamit. Amiről ugye nem is tudok. Amúgy sokszor vérzik az inyem, és ezért parázok hogy ha smárolnánk esetleg már attól elkaphatna valamit. Persze ha lehet valami bajom. De lehet?? Már akkor ennyi idő után csak éreztem volna valamit nem? (Mivel holnap lesz a randink addig már nem tudok semmilyen tesztet csinálni, szóval más tanácsokat kérnék...)

2018. nov. 19. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet bármi bajod, szerintem vizsgáltasd majd ki magad. Ami a randit illeti, nyilván nem jó taktika bevallani már az elején (később inkább) ha tényleg komolyabban számolsz vele és tetszik, de addig akkor ne történjen semmi komolyabb dolog, amíg meg nem bizonyosodtál róla, hogy semmi bajod.
2018. nov. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor nem is smárolhatok vele? Mert pont ínygyulladásom van, és ha mégis van valami bajom akkor egy csepp vértől is elkaphatna valamit?
2018. nov. 19. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Elkaphat hát!

Mi lenne, ha előbb próbálnád megismerni, kedveskedi, mint egyből prédának tekinteni? Amúgy is... Megbiznál egy olyan feleségben, aki egyből kapható?

2018. nov. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

# 3 Hát én nem tervezem hogy egyből belecsapunk a levesbe, de ki tudja ő hogyan gondolkodik erről, vagy mit vár tőlem. Eddig eléggé kíváncsinak, és kezdeményező típusnak ismertem meg. Meg én is elég régóta egyedül vagyok, és ismerem magam annyira hogy ha kezdeményez bizonyos dolgokban akkor át fogom neki adni az irányítást. Ebből lehet most baj is ha véletlenül valami gáz van nálam.

Egyébként megbíznák benne! Az élet csak egy álom, egy játék. Nem vagyok féltékeny, sőőt elnéznek szinte bármit. Csak legyen velem is, és élvezzük ki a lehetőségeket...

2018. nov. 20. 11:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Háááát megvolt a randi, és nem lett egy nagy siker. Na de legalább nem fertőztem meg senkit a tudtom nélkül. Talán elmegyek majd csináltatok egy tesztet is, hogy máskor ilyen ne fordulhasson elő.
2018. nov. 20. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!