Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy működik az immunrendszert...

Hogy működik az immunrendszert befolyásoló kúra rák kezelésnél? Valamilyen injekciózásról hallottam, ami "kikapcsolja" majd vissza, és feltuningolja az immunrendszert. Új eljárás.

Figyelt kérdés

2018. nov. 27. 19:49
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:

Kikapcsolja?

Van ilyen terápia régóta, orvosok is alkalmazzák.

2018. nov. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem nagyon értelek. Először megkérdezel, aztán meg tényként írsz, hogy orvosok is alkalmazzák. Mindjárt gondoltam, hogy orvosok alkalmazzák, nem az emberek maguk, szóval informális érték nem nagyon volt a válaszodban.


Arra vagyok kíváncsi, ha működik az immunrendszer ki és bekapcsolása a rák gyógyítására, akkor az immunrendszer erősítésre is lehet használni ezt a bekapcsolásos módszert? Pl nagy dózisú, hosszú ideig tartó antibiotikum kúra esetén.

2018. nov. 30. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!