Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A napokban el kezdett viszketn...

A napokban el kezdett viszketni odalent. Nagyon viszket anyuval nem nagyon tudok most erről beszélni mert mindig elfoglalt és apával is sokat veszekednek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szoval egyszer ha jól emlékszem tavaly is volt egyszer ilyen bár akkor és sudocremet (nem tudom pontosan le írni) használtam rá ami enyhitette a viszketést és hamar el is múlt. De ismét meg jelent nekünk most nincs itthon rá ilyen kenőcsünk mit csináljak hogy enyhüljön?

Fiúval még nem voltam



#fertőzés #viszketés #csípősérzés
2018. dec. 1. 17:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vegyél a patikába krémet.
2018. dec. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs rá pénzem
2018. dec. 1. 17:19
 3/11 anonim ***** válasza:

Anyunak azért szólni kellene...

Lehet gomba is, arra kevés a Sudocrem.

2018. dec. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mosd meg többször egy nap. De azért jobb lenne egy krém.. Muszáj szólnod anyudnak. Szerintem nem lehet annyira elfoglalt, hogy ne vegye meg neked.
2018. dec. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Anyu nagyon elfoglalt :))))

Faterod biztos örül ha megosztod vele az e havi hüvelygombád történetét :D

Sudocrem... használj popsitörlőt is a pelus előtt

2018. dec. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nézz körül otthon lehet van anyukádnak Candibene, vagy Canesten kenőcse. Lehet a fridzsider ajtón tartja, vagy a gyógyszerek között. Ha nem találsz, akkor nyugodtan kérj túőle pénzt és vegyél egy Candibene krémet. Ez az olcsóbb.
2018. dec. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Vazelint találtam (a nővérem tetkoválása miatt volt rá szükség mielőtt valami félre értés lenne) szerintetek az jó?
2018. dec. 1. 20:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Dehogy jó a vazelin erre, nehogy bekend magadat vele! Beszélj anyuddal mindenképp, vagy szólj a nővérednek, még ő is tud neked megfelelő krémet venni a gyógyszertárban.
2018. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még mindig nem írtad meg a korod.
2018. dec. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok
2018. dec. 1. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!