Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 28 éves vagyok kb.10 éve...

Téékáá kérdése:

28 éves vagyok kb.10 éve vettem először észre h begyulladtak a csukloim azóta hol jobb hol rosszabb lehet h az immunrendszerem támadja az izuleteimet?

Figyelt kérdés

Mindig azt gondoltam biztos megeroltettem, de mostanában észre vettem a bal bokám is kicsit ég fáradékony mint a csukloim, a jobb kezemen a kisujamon egy bütyök is bevolt gyulladva vagy 2 hónapig most egy kis csomó van rajta.

Környezetemben sokan betegeskednek engem is picit megkornyekezet a nátha es ugyerzem minta az ízületi tüneteim is rosszabbodtak.

Tehát a fejboldult immunrendszerem ahogy küzd a náthával igy amugy a szokásosnál jobban támadja a csukloim is?

Van ilyen? Esetleg valaki hasonló cipőben?


2018. dec. 6. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jó eséllyel autoimmun beteg vagy. Orvossal kéne konzultálnod emiatt mert 40 éves korodra mozogni se fogsz tudni.
2018. dec. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem hangzik valami jól, csaladfamban sok az allergia anyumnak is rosszak az ízületek mondj h égnek reggel meg alig tudja megmozdítani neki több ujján is vannak csomók a kisizuleteken.

Nekem csak elkezdenek egni ha igénybe veszem őket és erőtlenné válnak.

Mit tud adni erre az orvos?

Azt hittem ilyen csak időseknél van:(

2018. dec. 6. 13:28
 3/3 anonim ***** válasza:
A kis csomók az ízületeken inkább köszvényt jeleznek. Autoimmun betegségre szteroidot kell szedni. Egyik barátnőmnek is van olyan ami az ízületeit támadja, néha ki se tud kelni az ágyból, pedig alig múlt 40.
2018. dec. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!