Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Béres cseppen, és c vitaminon...

Béres cseppen, és c vitaminon kívül mivel erősíthetném az immunrendszerem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Elég könnyen összetudok szedni megfázásokat influenzákat,most szeptemberben is tüdőgyulladásom volt,és nem szeretnék több ilyet átélni.Mostanában elég sokan meg vannak fázva körülöttem,és nem szeretnék elkapni semmit.Mivel/mikkel tudnám erősíteni az immunrendszeremet és megelőzni a megfázásokat/influenzákat.Válaszaitokat előre is köszönöm!

2018. dec. 6. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

A vitaminok önmagukban nem segítenek.

Megfelelő táplálkozás, fittség, edzettség. Ezeket nem pótolják a mesterséges szerek.

2018. dec. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sportolj rendszeresen, sokat számít.
2018. dec. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Grapefruit csepp, sport, szauna, sószoba.
2018. dec. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Napi 2-4.000 NE D-vitamin. Sokan nem tudják, hogy immunerősítő is. Én pont egy éve szedem, azóta csak kétszer volt kisebb megfázásom (pár napig tartó, és épphogy kis orrfolyás, köhögés, fejfájás), azelőtt meg évente kétszer-háromszor minimum egy hét, de inkább kettő, és betegállományba kellett mennem, meg szedtem az antibiotikumokat.
2018. dec. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ignis Subdialis ***** válasza:
76%

D-vitamin minimum ősztől tavaszig napi rendszerességgel (C-vitaminnal érdemes együtt szedni, mert támogatja a D felszívódását)

Probiotikum - naponta, egy adagban minimum 4-5 milliárd egyeddel (az immunrendszer 80%-a a bélflórán áll)

Akut esetben a megfázás elején (egy kis torokfájás, első kuc-kuc, pár orrfújás stb. jelentkezésekor) a tünetek erősségétől függően 1-2 Isoprinosine. Ez kb. az egyetlen olyan orvosság, ami vírusok (tehát megfázás) ellen bevethető, úgy viselkedik, mintha az immunrendszer része lenne, s egy ilyen kezdeti megtámogatással a megfázás még az elején visszafordul és akár órák alatt megszűnnek a tünetek. A kulcs a korai alkalmazás. Vényköteles.

2018. dec. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Még pluszban a fentebb leírtakon kívül, nagyon ajánlom a hagymát és a fokhagymát bármilyen formában télen, levesként, de magában is, a legjobb szendvicshez fogyasztva nyersen, távol tartja a bacikat.
2018. dec. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a kemó óta, naponta megeszek 3 * 3-4 kocka kandírozott gyömbért, +1000 mg C vitamin,és Q10-et. Ezeket az orvos javasolta.

A kemó óta még csak náthás sem voltam, pedig az mondta a doki, hogy az immunrendszerem soha nem lesz olyan mint régen.

2018. dec. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!