Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nektek mi vált be herpesz...

Nektek mi vált be herpesz ellen, nagyon gyorsan légyszi?

Figyelt kérdés

Kijött az egész számon, alul-felül, az orromban, illetve az orrom alatt is végig.


Két napja vérbő és olyan szinten fáj, ég, hogy borzalom.


Most éppen lefagyasztottam egy 2 lieteres üveget és azt rakom rá, akkor utána pár percig jó, de rakhatom vissza. Éjszaka is mellettem volt és muszáj volt kb. folyamat jegelni.


Eléggé használni l a tszi, de bármi tippet elfogadnék, mert rettenet fáj



Köszi.


2018. dec. 12. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
hú de durva! nekem ha full herpeszes lánnyal csókolózom akkor sem lesz semmi. szerintem immunrendszer kérdése.
2018. dec. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor lehet benned is lappang... Én kórházban kaptam el ha lebetegszem, illetve ilyen megfázásnál, influenzánál nem jött ki, akkor menthetetlenül előjön. Szóval ilyen felsőlégúti vírusoktól tuti
2018. dec. 12. 12:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt szinte soha, egyszer kaptam el, fogorvosnál. Két óra múlva már égetett, pálinka+arcszesz ment rá. Másnap meg csak lehámlott a bőr. Utána nem is látszott.
2018. dec. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Teafaolaj.

Régebben 2 hét volt mire kihevertem, de ha most érzem hogy kijön, vagy megjelennek az első tünetek, teszek egy kis papírra, ráteszem egy kb 15 percre és jó esetben megállítja, rosszabb esetben 3 nap.

2018. dec. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Zovirax.
2018. dec. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lizin-C
2018. dec. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Telviran.lizin.mar el kell kezdeni kezelni ha erzed h jon ki.
2019. jan. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!