Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ettől lehet valami bajom?...

Ettől lehet valami bajom? (többi lent)

Figyelt kérdés
Hétfőn voltunk az uszodában és ugye a tanmedencék meg az uszómedence fedett fűtött helyen van. De kellett menni a termál medencébe ami kint van a szabadban és hétfőn fújt is a szél. Kiszálltam a vízből azt hittem apró tűkkel szúrkálnak,és onnan az epületbe 3 métert kellett menni így kb fél percet töltöttem el kint vizesen a szélben. Ettől meg fogok fázni vagy nem? Én amúgy is elég megfázós vagyok szóval eléggé parázok. Válaszaitokat előre is köszönöm!

2018. dec. 13. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennyitől nem valószínű, hogy bármi bajod legyen.


Egyébként meg szedj napi 1500-2000 NE D-vitamint és napi 500-1000 mg C-vitamint, gyönyörűen erősítik az immunrendszert.

2018. dec. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legközelebb, ha ennyire fázol 3 métert ne fél perc alatt tegyél meg, hanem 2 mp alatt, ahogy más is.
2018. dec. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!