Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Több mint egy hónapja nem...

Pityupocse kérdése:

Több mint egy hónapja nem múlik el, egy csípés, nagyon pici és nem fáj - viszket, de zavar mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sokat túrázom bringával az erdőben, néha megcsíp ez az, viszket kicsit majd elmúlik, max 1 hét.

Kb másfél hónapja, megcsípett valami a karomon bicepsz tájékon, észre sem vettem, de kb 2 hete feltűnt hogy nem tűnik el a csípés, nagyon pici és ha nyomkodom olyan mint egy szúnyog csípés érzésre a közepén picit sötétebb pöttyel.

Nem viszket nem piros, nincs semmi bajom vele, de kicsit idegesít hogy miért nem múlik el.

Ha elkezdem nyomogatni mint 1 pattanást enyhén bepirosodik és kb csak ekkor látszik igazán.


Szedtem egy kevés kálcium és magnézium port de nem segített, ilyen apró marhasággal nem mennék orvoshoz, nincs valami tipp mi lehet ez?


kullancsra tippeltem volna, de nincs az az isten hogy ne vegyem észre ha a felkarom legkeményebb részén egy kullancs órákig fúrkál.


27éves férfi



2018. dec. 13. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha aggódsz miatta, akkor nem marhaság. Egy csípésnek el kell múlnia ennyi idő, pontosabban jóval kevesebb alatt. Akkor fogod magad biztonságban érezni, ha egy orvos mondja rá, hogy semmi. A kullancscsípés tipikus megjelenési formája a kokárda alak.

A kálcium babona, a magnézium meg még a babonában se szól az allergiáról.

2018. dec. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!