Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lábgombám van? Illetve afta...

Lábgombám van? Illetve afta ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Már 1-2 hónapja este mindig észreveszem, hogy a bal lábfejemen, a lábujjaim tövétől kicsit visszább mindig piros lesz, mindig van 2 piros folt. Se nem viszket, se nem hámlik, se nem növekszik a folt, se nem ég. Egész nap zárt cipőben vagyok.


Másik kérdésem. Számban belül kijött egy afta. Nagyon fáj. Mit tegyek ellene? Mitől jöhetett ki?



2018. dec. 13. 20:56
 1/2 anonim válasza:
hidrogénperoxid
2018. dec. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem feltetlen labgomba, ha az lenne viszketne, fajna.

Szerintem csak az egesznapos cipo miatt ilyen.

De vannak gombaolo spray-k, probalj ki egyet. Artani nem fogsz vele


Afta sok mindentol lehet, nekem pl attol is kijon, ha sok sos etelt eszek... kicsipi.

De johet legyengult immunrendszertol. Ha iszol valaki utan.. stb

Nekem pl fogaszati kezeles utan is rendszeres volt, es nem feltetlen azert, mert nem steril.

Rohadt kellemetlen tud lenni, gyogyszertarban kerj ra ecsetelot, nekem hatasos szokott lenni.

2018. dec. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!