Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek ez a seb elvan...

Szerintetek ez a seb elvan fertőződve?

Figyelt kérdés

[link]


Esetleg a hintőpor jó lenne rá?

Anyámnak nem igazán akarom megmutatni. De szerintem kedd óta nem igazán javult a seb.



2018. dec. 14. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hintőpor? Te agyhalott! Esetleg kacsazsírral kend, az is jót tesz.
2018. dec. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Disznózsír van itthon.

Amugy ez magától elfog múlni belátható időn belül?

2018. dec. 14. 23:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Pompás hír! Mit megnem adnék most egy kis disznózsírért!


Jó undorítóan néz ki, de nem fogsz belehalni. A vérmérgezést már látnád, ezt csak gennyedzik. Azért ha nem javul pár napon belül akkor menj dokihoz vele illetve akkor is ha kezdesz belázasodni. Nem tudom anyádnak miért nem akarod megmutatni, de ez valószínűleg a fiatalkori retardáció miatt lehet.

2018. dec. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem értem a logikádat. Anyukádnak nem mutatod meg, de tök idegeneknek igen? Egyébként semmi para, pici gyulladást látok, de ha langyos kamillával lemosod majd rendszeresen Betadine krémet vagy oldatot teszel rá, akkor pár nap és javulnia kell, persze, ha vigyázol rá és nem kaparod le a varas részeket állandóan. Ajánlatos egy ideig leragasztani, de levegőt kapjon. Egy ideig fájni fog, esetleg égni, majd ez folyamatosan elmúlik, varasodik és viszket, ezután szép lassan bezáródik a seb. Ha nem javul vagy erősödik a fájdalom, akkor irány a doki. Jobbulást.
2018. dec. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!