Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valami bajom van, vagy ez...

Valami bajom van, vagy ez normális?

Figyelt kérdés
Kb. 4 napja nem nagyon van étvágyam, de közben érzem, hogy nem vagyok kellőképpen tele, és kellene az energia. Viszont kb. semmi nem esik jól amit eszek, és utána is olyan, mintha nem ettem volna semmit, mintha alig lenne bennem valami. Ez még oké is lenne, de egy nap 3-4 szer is kakálok pedig alig van bennem valami, és alig bírom visszatartani ha kell. Volt, hogy este jött rám, az éjszaka közepén, és enyha hasfájást is érzek valahányszor felül, a hasam közepén. Az állagával szerintem nincs baj, a színét nem néztem. Lehet valami bajom, vagy csak én reagálom túl?

2018. dec. 16. 08:32
 1/2 anonim válasza:
Biztonság kedvéért szerintem próbálkozz egy orvossal
2018. dec. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 HaBB_00 válasza:

Eleget alszol?

Ha nagyon fáradt vagy talán az okozhat ilyen tüneteket.


Mellesleg ez csak saját tapasztalat, nem biztos hogy ez általánosítható

2018. dec. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!