Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpeszt kenegetéssel, orrfújá...

Herpeszt kenegetéssel, orrfújással el lehet fertőzni?

Figyelt kérdés

Kijött az egész!! számra, plusz az orrom alatt is, most mest meg kivülről, belülről az orrcimpákon, plusz ar arcomon is a bőrön továbbterjedt. Belül is tele van az orrom...


Szóval gondoltam rá, hogy utóbbi lehet a kenegetéstől is, átmaszatolástól, orrfújástól.


Nem tudom, ennyire durván még egyszer nem jött ki és csak egyre több lesz, van ahhol múlik el szerencsére a krémektől, jegeléstől, máshol most jön ki. Sőt van ahhol még csak most kezd dagadni, ott csak most kezdődik a móka.


2018. dec. 16. 14:29
 1/6 Biankaa_biankaa válasza:
Szerintem meg annyira fujtad az orod hogy ki sebesedett szerintem ilyen nincs amit te mondasz :) szerintem neogramormonnal kenegesd
2018. dec. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De van ilyen, 1 éves koromtól szenvedek herpesszel, tudom, ha az jött ki és nem csak kidörzsöltem az orrom...
2018. dec. 16. 15:06
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
A sebet tudod elfertőzni, a vírust meg szétkenegetni. Ezért kell fertőtleníteni a kezed sűrűn. Lehetőlegmeg ne érj hozza, ha meg pl orrot fújsz, akkor azt nem tudod kikerülni.
2018. dec. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A válasz: igen!

A herpesz a még be nem száradt hólyagjaiban lévő folyadék MINDIG fertőz!

Gyermekotthon betegszobáján dolgoztam évtizedekig, ott a kölykök némelyike sajnos ugyanúgy szétkente az arcán, orrán kívül-belül.

2018. dec. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Én is ezzel küszködök, nekem tegnap jött ki bekentem és ma nagyobb területen is felhólyagosodott pedig direkt herpeszre való krémmel kentem :(

2018. dec. 18. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Huu nekemvs használnak a krémek...
2018. dec. 18. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!