Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan lehet a gyomrot edzette...

Hogyan lehet a gyomrot edzettebbé, ellenállóbbá tenni természetes módon?

Figyelt kérdés

Már évek óta a gyomrom a leggyengébb pontom, szinte mindenre rosszulléttel, hányingerrel reagál, ha utazni kell felfordul, ha stresszelek hányingerem van, ha este eszek minden második alkalommal rosszul vagyok éjszaka, ha elkapok egy amúgy teljesen máshová célzott betegséget (pl. influenzát) az is simán átmegy pár nap után a gyomromra és még sorolhatnám. Kb. mindennapos nálam a hányinger, émelygés, pedig régen erős volt a gyomrom.


Tudtok bármilyen természetes módszert, gyógymódot arra, hogy úgymond megeddzem a gyomrom, hogy erősebb, ellenállóbb legyen, úgy mint régen volt? Hogy egy kis stressz, 20 perc utazás vagy egy kicsit nagyobb vacsora után ne a hányingerrel harcoljak fél napig?



2018. dec. 17. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Miket eszel?
2018. dec. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elég sok mindent, főleg pékáru (kenyér, kifli ilyesmi), felvágottak, tejtermék, zöldség, némi édesség, hétvégente illetve ebédre meg leginkább tésztafélék, krumpli valami formában illetve rizs, ezek mellé valami hús. Általában. Nem iszom soha, nem cigizem és a gyorskaja is nagyon ritka, kb. fél éve ettem utoljára.
2018. dec. 17. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj meg 1 hétig egészségesebben enni, az összes pékárut,cukrot,tésztát mellőzni. A tejtermékek is okozhatnak hasonló dolgokat egyébként, leginkább a tej. A sajt még pl. teljesen jó lehet. A lényeg, hogy csökkentsd le/tartsd a szénhidrátokat kb. 150-200 gramm körül, a minőségre figyelve. Több fehérjével,zsírral.


Nem biztos, hogy ezek megoldják, de 1 próbát megér. Lehet eszel valamit amik kicsinálják a gyomrod, ha természetesebb kajákat eszel talán kiszűrhető mi okozta.

2018. dec. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azért megnézetném egy gasztrológussal is. Lehet, hogy van valami ami okozza ezt a működési zavart
2018. dec. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!