Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől van az, hogy a páromnak...

Mitől van az, hogy a páromnak gyakran jön ki az aftája?

Figyelt kérdés

3 hetente kijön neki, utána persze én is elkapom. Volt, hogy titkolta, de pár nap múlva nekem is kijött, tudtam, hogy tőle van, mert mielőtt összejöttünk volna, egy évben kb 1x volt ilyenem. Szerencsére nekem nem olyan súlyos, de neki volt, hogy 1,5 hétig gyógyult egy. Akkor természetesen nem csókolóztunk.

Mivel lehetne ezeket megelőzni?



2018. dec. 17. 15:59
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Természetesen nagyon ügyel a higiéniájára.
2018. dec. 17. 16:00
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi az immunitása.
2018. dec. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Sterssztől is lehet,de részletesebbet még a szakértők se tudnak(pl hogy miért alakul ki)
2018. dec. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Stressztől*
2018. dec. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értek hozzá, de fogmosás után szájvizezés talán jót tenne neki. De mondom, tényleg nem értek hozzá. Amúgy lehet tényleg stressztől is, hogy legyengül az immunrendszere.
2018. dec. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy vigyen be vitamint, meg pl evés előtt ügyeljen a kézmosásra , vagy pl nemtom, mennyire szokott.
2018. dec. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*5-6.vagyok; meg még nemtom , hogy pl ahol kajál az evőeszközök mindig full tiszták-e pl. Meg pl érdekesség képpen, én a gyümölcsöt is megmosnám.
2018. dec. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az a durva, hogy mindig szájvizezik, állandóan kezet mos, nagyon figyel ezekre és mégis előjön neki. Nem eszik úgy, hogy koszos a keze. Én gondoltam az alkoholra is, van mikor megiszik egy két sört otthon. Holnaptól elkezd szedni c-vitamint, hátha segít. Köszönöm a válaszokat!
2018. dec. 17. 22:27
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Állandó szájvizezés sem hiszem, hogy jó, kimossa a természetes védekezőképességét is. Figyelje meg milyen étel, ital után jön elő. Nekem pl. a fokhagyma után ha sokat eszem. Amúgy meg gengigel gél és méz segít.
2018. dec. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az aftát vírus okozza amely bennünk él és mikor gyenge az immunrendeszerünk akkor fellobban a gyulladás. Mitőül gyenge? Túlfáradás, a pihenés hiánya, stressz, valaqmilyen vitamin-ok hiánya, egyéb betegségek, stb.

A megoldást is az oknak megfelelően lehet megtaláléni. + Nagyon kiváló fogpasztája van az aloés cégnek (FLP). Amióta azt használom nekem még a herpeszem sem jött elő

2018. dec. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!