Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől van az, hogy a páromnak...

Mitől van az, hogy a páromnak gyakran jön ki az aftája?

Figyelt kérdés

3 hetente kijön neki, utána persze én is elkapom. Volt, hogy titkolta, de pár nap múlva nekem is kijött, tudtam, hogy tőle van, mert mielőtt összejöttünk volna, egy évben kb 1x volt ilyenem. Szerencsére nekem nem olyan súlyos, de neki volt, hogy 1,5 hétig gyógyult egy. Akkor természetesen nem csókolóztunk.

Mivel lehetne ezeket megelőzni?



2018. dec. 17. 15:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az afta nem vírusos eredetű. Nem tudják sem baktériummal sem vírussal összefüggésbe hozni. Lehet vashiánytól, vagy stressztől akár. Ha nagyon gyakran jön elő vagy egyszerre sok van, akkor ajánlatos háziorvoshoz menni, mert jelezhet más betegséget.
2019. jan. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

10.- vagyok.

A vírus eredetet nem én találtam ki hanem nekem is orvos mondta kb. olyan formában ahogy leírtam

2019. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
11. vagyok. Én szintén orvostól hallottam tanulmányaim során és ezt is olvastam, bár az lehet, hogy az internet nem a legmegbízhatóbb forrás.
2019. jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha sok problémát okoz akkor szájsebésznél vagy fogorvosnál kewll panaszkodni, ők tudják ecsetelni
2019. jan. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
78%
Az afta nem fertőz. Nem lehet átadni egymásnak.
2019. febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!