Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tehetnék, hogy ne betegesk...

Mit tehetnék, hogy ne betegeskedjem ismét végig a telet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet , hogy kb 6 éve (tulajdonképpen amióta elkezdtem dolgozni a jelenlegi munkahelyemen) minden telet végigbetegeskedek. Egyik betegségből esem a másikba.

Beletartozik, hogy ugye nálunk nem nézik jó szemmel a táppénzt eleinte még szabadságot sem mertem kivenni , folyamatosan betegen dolgoztam így gondolom ezért estem vissza mindig újból.

Viszont idén változtattam annyiban , hogy már ősszel elkezdtem inni rendszeresen céklalevel, gyömbérteát napi szinten, rengetek gyümölcsöt eszem almát, kiwit, narancsot igyekszem odafigyelni, szájmaszkban dolgozom már 3 hete, hogy véletlenül se kapjak el semmit ( mivel nálunk rengeteg ember megfordul egy nap ) és nem segített.

Ma megint lebetegedtem...tavaly detto ugyanígy az ünnepekre.

Mit tegyek még?

Nem kerülhetem el , hogy közösségbe menjek.

Volt egy záróbuli a nyelviskolában a héten valószínű ott kaptam el valamit mert másnap estére kezdett el fájni a torkom.

Mi a megoldás?

Vitaminokat nem sorolnám mennyi mindent szedtem tavaly a béres csepptől kezdve , d-vitamin, b vitamin, c vitamin, grépfruit kivonat, ginzeng tabletta jártam még szoláriumba is hátha segít stb..nem segített.

Mit tegyek még?

Egyedül a mozgás hiányzik az életemből ..ennyit számítana?

Mit ajánlotok? Van valami ötletetek mit tehetnék még?

Valami tuti tipp?



2018. dec. 21. 20:15
 1/1 anonim ***** válasza:
És kit érdekel, hogy nem nézik jó szemmel? Beteg vagy, ez van, és kész...
2018. dec. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!