Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tinea bőrgomba? Volt már...

Tinea bőrgomba? Volt már valakinek?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam el egy bőrgombát, ami megjelent az állkapocsnál és az alkaromon. A bőrgyógyász szerint a macskám is ludas lehet benne, de a munkahelyen lévő sok ember is lehetséges fertőző forrás. Kaptam rá gyógyszert és kenőcsöt de nem nagyon gyorsan reagál. Valakinek volt már hasonló? Kétségbeesés kerülget.... mikorra gyógyul ez a "finomság"?
2019. jan. 1. 20:06
 1/1 anonim válasza:
Szia! Nekem a hJamnál van 2 nagy kopasz folt, szerintem nekem is az van... Már beszereztem szteroidos hajtonikot, recepteket, de nem igazán jó. Mire ma utána olvastam, valószínűleg ez Tinea capitis. Most akarok venni Nisoral sampont, azzal lehet nagyon jó eredményt elérni. Testre is lehet. Azt vegyél, és azzal kezeld. Majd írd meg hogy mi lett veled.
2020. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!