Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A Vérehulló fecskefű készítmén...

A Vérehulló fecskefű készítmény mennyire hatásos szemölcsök ellen?

Figyelt kérdés

Próbáltam már ecsetelőket,fagyasztókat és bőrgyógyászati fagyasztásom is volt,de ott csak rontottak a helyzeten.

Esetleg van valakinek valami tapasztalata a vérehullóról?

Mennyi idő után hat és mennyi a gyógyulási idő?

Illetve hogyan kell használni,sima bőrre az sem érhet?

A folyamata ha jól tudom úgy van hogy leesik magától a szemölcs és az után egy kis fekete vagy barna folt marad de az már nem számítana csak a szemölcs ne legyen ott

Köszönöm ha valaki válaszol! :)



2019. jan. 7. 17:42
 1/4 Alain Delon ***** válasza:
0%
Mérgező!
2019. jan. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári készítményeket nem próbáltam, viszont magát a növényt igen. Napjában többazör kentem a szemölcsöt vele, ritkábban mostam kezet, hogy ne mossam le a hatóanyagot. Kb. 2 hét alatt nyom nélkül tűnt el minden szemölcs. Pedig sok volt. El voltam keseredve, mert semmi nem használt, pedig sok fájdalmas kezeléssel próbálkoztam előtte. Egy nyári szabadságom ideje alatt csináltam ezt végig. Talán napi 5-6 alkalommal kentem a növény sárga levével. Csak ajánlani tudom. Csodaszer.
2019. jan. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2-höz csatlakozok!
2019. jan. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom!:)

Sajnos most nincs az a virag es en minel hamarabb szeretnem eltuntetni :/

De kesobbiekben ha lesz szemolcsom,mindenkeppen a viraggal kezdem a kezelest :)

2019. jan. 7. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!