Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Immunrendszer, fertőzések

A kérdés

Tegnap a Plaza-ban iszonyatos hasmars jött rám és vagy 2 órán át ott görnyedtem a WC-n. Azóta is megy a hasam, éjjel vagy 10-szer voltam WC-n és nagyokat üvöltöttem is a fájdalomtól, mit csináljak, hogy jobb legyen?

A Plaza felé még semmi bajom nem volt, de miután megittam ott egy banánturmixot és egy adag mexikói kaját, úgy elkezdett csikarni a belem, hogy azt hittem, hogy ott fosom össze magam. Rohantam a WC-re és ott olyan volt, mintha kirobbant volna belőlem a szar. Nagyon hangosat és rengeteget fingottam, végig fostam és nyüszítettem a fájdalomtól. A Plaza-ból hazafelé menet alig bírtam ki Wc-zés nélkül, addig tartottam vissza, hogy elkezdett nagyon erősen görcsölni a hasam és azt éreztem, hogy ott halok meg. Hazaértem és a többit már leírtam.

Kéne valami gyógymód, mert még mindig szörnyen csikar a hasam. A mexikói kaja, a turmix vagy a turmix+mexikói kaja kombó dolgozta meg így a belem? Előre is köszönöm a válaszokat!

Keress kérdéseket hasonló témákban: hasfájás, hasmenés, hascsikarás, bélgáz, WC

jan. 20. 09:57  Privát üzenet  

A válaszok
Az is lehet hogy romlott volt az étel ....mindenesetre így legalàbb eltávozik... mindenképpen figyelj arra hogy ne szàradj ki sok folyadék de kortyogban egyél diétàs ételeket pl: főtt sós burgonya , kétszersült stb

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jan. 20. 11:15 Privát üzenet
Egy kis pàlinka fogysztàs kicsit fertőtleníteni a bélrendszert ha nagyon nem vagy jól ügyelet.....

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jan. 20. 11:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit csináljak? Szerda éjjel végig görcsölt a hasam másnap elmendtünk a háziorvoshoz ès azt mondta vírus (Többi lent
Hasmenéstól fájhat a derekam? Mintha be akarna szakadni annyira fáj. Nem idegi fájdalom hanem mintha meghúztam volna. Az éjjel legalább 15ször volt hasmenésem lehet hogy a sok nyomástól fájdult meg?
Létezik olyan spray ami elpusztítja a levegőben levő bacikat? Szoba társam influenzás lett, nekem 2 hét múlva fontos mérkőzésem lesz, de ahhoz hideg van, hogy éjjel nappal nyitot ablaknál legyünk.
Egész éjjel hányok, még vizet sem tudok inni mert hamar kihányom. Hasmenésem is van időnként, de olyan híg mint ha pisilnék. Mit csináljak hogy jobban legyek? Erre valami gyógyszer?
Elkaptam valami hányásos, hasmenéses vírust. Egész éjjel hánytam egy idő után viszont már csak víz jött ki belőlem. Elég szomjas vagyok de ha iszok fél óra múlva megint rohanok a...
Normális hogy minden éjjel felmegy a lázam hétvége óta?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Immunrendszer, fertőzések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!