Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet AIDS-es vagyok?

Lehet AIDS-es vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bocsánat,ha rosszul fogalmazok valamit..26éves lány vagyok..volt egy barátom én utólag tudtam meg,hogy ő biszex...nem nem zavart volna egyébként, szóval nem vagyok olyan,hogy elítélem olyan embereket..na a lényeg neki van egy haverja ő HIV pozitív de ő meleg srác én nem ismerem személyesen...volt barátommal mi nem szexeltünk egyáltalán akit írtam csak csók volt..nem biztos,hogy van neki valami baja csak ha esetleg lenne

arra lennék kíváncsi csók miatt lehetek én is HIV fertőzött? mivan ha pont egyszerre vérzett ínyünk? bocsánat, csak kb mennyi esélyem lehet rá erre lennék kíváncsi..köszönöm szépen a válaszokat előre is



2019. jan. 22. 16:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne pánikolj! Nem lehet!
2019. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszönöm...hipochonder vagyok és hamar beképzelek dolgokat :s
2019. jan. 22. 17:12
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Pucolj el a Karolina rendelőbe leveszik megnéznik.
2019. jan. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Egy teszt hamarabb megmondja mint mi itt. Vérvétel és a többi.
2019. jan. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát remélem nem vérzett egyszerre ínyünk :s ...nem bírnék úgy élni,hogy az van :/meg nem is szexeltem :(életem során 3 fiúval feküdtem le ..csak nem lehet ez :( túl se élném
2019. jan. 22. 17:41
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
AIDS-es biztosan nem vagy (hiszen az maga a végstádium), de annak sincs sok esélye, hogy HIV-fertőzött lennél. De az a legbiztosabb, ha elmész egy ingyenes tesztre, és rövid időn belül kiderül, hogy negatív vagy. Kár parázni, el kell menni vizsgálatra.
2019. jan. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de ennyi erőből mindenki lehet HIV fertőzött akár :s mert ki tudja, hogy valaki aki mondjuk társ milyen életet élt :s ...ez nagyon rossz
2019. jan. 22. 18:42
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
3 fiúval? :d Akkor az a szabály szerint 9 fiú hehehe :D Karolina Rendelő HIV/AIDS teszt + szifilisz
2019. jan. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ezt nem értem kedves utolsó :D :)
2019. jan. 22. 18:58
 10/12 anonim ***** válasza:
Volt az, ha megmondja a lány hány pasival volt, szorozzuk meg hárommal és akkor kapjuk meg a valós számot :D Amerikai Pie :D
2019. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!