Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Béres cseppet lehet együtt...

Béres cseppet lehet együtt szedni multivitaminnal?

Figyelt kérdés
2019. febr. 1. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazából a Béres C-vitamint javasolják hozzá, de lehet, hogy csak reklámfogás. C-vitamint mindenképp kell szedni mellette. Én ittam jó ideig, ártani nem ártott. (Mármint a Béres-csepp). A multiban nincs annyi C-vitamin, amennyi kell hozzá, vegyél inkább csak C-t mellé. Nem kell feltétlenül, hogy Béres legyen.
2019. febr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne? :D


Én mindig azt csinálom, hogy egy pohár vízbe dobok egy multivitamin pezsgőtablettát + 30csepp béres cseppet.

Ez mellé még beveszek 1db 1000mg-os C vitamin tablettát + 1 vas tablettát.

2019. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. 2-es válaszoló! Látod, te is azt írod, hogy mellé szedsz 1000 milligramos C-vitamint. Ez a lényeg, nem a többi. Én sem azt írtam, hogy nem lehet együtt szedni, hanem azt, hogy mellé még kell plusz C.
2019. febr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg, mi van a multivitaminban és vesd össze a Béressel. A Béres cseppben nincs vitamin, csak nyomelemeket tartalmaz, de pl ha van cink a multivitaminban is, akkor nem feltétlenül jó. Esetleg csökkentsd a bevitelt, példaként ha 20 cseppet kellene szedned, akkor csak 10-15-öt szzedjél.
2019. febr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
A Beres csepp mar nem er semmit, ha egeszseges akarsz lenni vagy naponta egy uveget hasznalj el vagy szokj at pl a dr Lenkei vitaminokra.
2019. febr. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
88%
Elég megdöbbentő válaszokat olvastam, így megírom a frankót. Sok évig ott dolgoztam, ezzel foglalkoztam, tehát ez valós infó: a Béres-csepphez 50 mg-os C-vitamint elég szedni, (van is kifejezetten a csepphez való kiszeerelés), azt viszont muszáj, mert a felszívódáshoz kell. El kell olvasni a betegtájékoztatót, abban pontosan le van írva, mikor, hogyan kell bevenni hozzá. Multivitamint lehet szedni a Béres-csepp mellett, de nem egyszerre, egy időben jó bevenni, hanem a reggel-este szedett csepp mellett pl. Activalt napi 1x mondjuk délben. A Béres-cseppben valóban nincs vitamin, "csak" nyomelemek és ásványi anyagok, de adott esetben az is bőven elegendő lehet az immunrendszer működésének optimalizálásához. Ha mégis szednél multivitamint, tedd nyugodtan, de a fenti adagolásban. Az 50 mg-os C-vitamin nem "kötelező" "maximált" mennyiség,annál többet vehetsz be hozzá, de 50 mg-ot KÖTELEZŐ.
2019. febr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!