Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpesz vírus ellen mi a...

Herpesz vírus ellen mi a leghatásosabb?

Figyelt kérdés

Sajnos mostanában minden hónapban kijön a szám szélén. (most is kijött) Általában zoviraxot használok de szeretnék kipróbálni új krémet is hátha attól gyorsabban elmúlik. Szedek c és d vitamint az immunrendszerem erősítésére. Kasvirág cseppet is (bár azt még csak 1 hónapja szedem) mégis kijön a számon.

Akik szintén ebben a helyzetben vannak ti mit használtok megelőzésre illetve ha már kijöttek a hólyagok?


27/N


2019. febr. 1. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Telviran 400mg 5x1 recepre adják csak
2019. febr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Propolisz
2019. febr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 RockyCellar válasza:

Lehet furán hangzik de Én éjszakára babaolajjal kentem be vékonyan mert az kitart reggelig és nem reped ki.

Reggel zovirax utána gyógyszertári szőlőzsír. Így kb 5-7 nap és elmúlik.

Nekem ha egy kijön pl jobb oldalon akkor 2 nap múlva a bal oldalon utána megint a jobb oldalon.

Körbejárja az ajkamat. De nagyon utálom

27F

2019. febr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt évekig.Évente legalább kétszer előjött.

Aztán 4 éve télen influenzás lettem, pont mikor megszületett az első unokám.Szabit vettem ki hogy segítsek,de még meg se tudtam nézni,vagy 3 hétig nem tudtam volna kilábalni a betegségből.

Ekkor elkezdtem keresgélni, mivel lehetne megerősíteni az immunrendszerem.

Rátaláltam a béta glukánra.Olvass utána.

Napi 200mg kell belőle minimum.

Téli hónapokban,4 hónapig szoktam szedni, 1 nap se maradhat ki.Most a Dr.Chen béta glukánt szedem, amiben van szelén is,meg napi 3000NE D vitamint.1 dobozban 60 szem van,az van ráírva napi 3 szem, de ez nem jó, mert napi 1 szem elég!Mivel 1 szem 380mg, és 200mg elég naponta.Tehát ez 2 havi adag, 3500Ft.

Én már 4 éve szedem telente.Azóta egyszer sem voltam beteg, még náthás sem!Most is férjem is beteg volt, ápoltam, de nem kaptam el tőle.

És "mellékesen" a herpes se jött ki egyszer sem a számon 4 év alatt!

2019. febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!