Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Férjem barátja AIDS és vagy...

Férjem barátja AIDS és vagy hív fertőzött. Szerintetek ez nem gáz ha találkoznak? Elutaznak így ma el köszönnek egymástól de nem örülök . Ti találkoznátok igyis egy baráttal?

Figyelt kérdés
2019. febr. 6. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Jézusom :DDDD hát rég nevettem ekkorát ilyen orbitális baromságon. El tudom képzelni, hogy most otthon duzzogsz, mert meg vagy sértődve, hogy a férjed, aki úgy néz ki résztvett a biológia órákon, találkozni mer a beteg baratjával.


Csak, hogy megnyugtassalak, ha csak nem herkáznak egy felszereléssel, vagy közösülnek búcsuzkodás közben, az AIDS pont annyira fogja megfertőzni, mint egy rákos vagy törött lábu.


Tessék, ha màr magadtól nem sikerült


[link]


Inkább a férjedet támogasd ha már beteg a barátja ne nehezítsd a dolgát az ostobaságoddal.

2019. febr. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
És mitől félsz? Hogy elkapja a férjed búcsúzkodás közben egy kézfogástól? :D
2019. febr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam félek. . Családos apa 2 gyerekel felelőtlenül csalta a feleségét és elkapta . Én az ilyennel végleg megszakitanám a kapcsolatot
2019. febr. 6. 08:51
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Az igazi barátok nem szakítják meg a kapcsolatot, azért mert valaki hibázott. Senki sem tökéletes. Elég nagy büntetés neki az, hogy ez lett a megcsalásból. Nyilván ő sem így tervezte.
2019. febr. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Akkor neked nem a betegségével van a bajod, hanem elítéled őt azért, amit tett, illetve félsz, hogy rossz hatással lesz a férjedre. A HIV vírust nem fogja elkapni tőle a férjed, remélem, ez megnyugtat.

Ha az én barátaim egyike így járna, én nem szakítanám meg vele a kapcsolatot, hiszen a barátom. A barátság jó dolog, egy ilyen dolog miatt nem akarnám elveszíteni, sőt, a legkevesebb, hogy támogatom egy ilyen nehéz helyzetben.

2019. febr. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Javaslom olvass ez utána betegség után, mert tájékozatlan vagy (a HIV vírus okozza az AIDS betegséget, milyen úton terjed, van-e kezelés, stb). Hátha megváltozna a véleményed, ha többet tudsz? Mármint megszakítani a barátságot, azért mert beteg? Az, hogy csalta a feleségét a jelleméről elárul pár dolgot...


Manapság már nagyon jó gyógyszerek vannak. Teljesen eltüntetni még nem tudják a szervezetből, viszont a gyógyszer szedésével nem fertőzővé lehet tenni a beteget. Így nem kell félni tőle.

2019. febr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%

"És mitől félsz? Hogy elkapja a férjed búcsúzkodás közben egy kézfogástól? :D"


Lehet hogy újjat mondok de ez lehetséges ha van egy kis nyílt seb mindkettő kezén ellehet kapni a HIV vírust

2019. febr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Férjed, együtt éltek mióta.. és te itt írogatsz, nem neki mondod el az aggodalmad? Miért velem beszéled meg, hogy félted a betegségtől ill. inkább a rossz mentalitástól? Attól, hogy biztatja esetleg vagy csak rossz példa.. aki aidses lesz, hidd el betojik annyira, hogy nem azt fogja ecsetelni hogy csald meg te is az asszonyt, megéri!
2019. febr. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%

"Lehet hogy újjat mondok de ez lehetséges ha van egy kis nyílt seb mindkettő kezén ellehet kapni a HIV vírust"


Azért ennek az esélye extrém kevés. Főleg ha mindketten tudják, hogy a másik fertőzött, akkor nem fognak már kezet, ha mindketten megsérültek ugyanott..

2019. febr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!