Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bye Wart szemolcskezelo...

Bye Wart szemolcskezelo kremrol mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Diufilm ecsetelot szerettem volna venni,de a patikus azt mondta ezt mar beszuntettek es ezt a kremet ajanlotta.

Nem hallottam meg rola,ezert erdekelne,hogy aki hasznalta annak mi a velemenye rola es tapasztalata?

Mennyi ido utan kezd el hatni?

Vagy ha ez nem valik be,esetleg tudtok olyat mondani ami tuti a szemolcsok ellen?

Koszonom elore is :)



2019. febr. 7. 15:31
 1/1 KedvesPitypang válasza:

én már egy éve kezelem vérehulló fecskefűvel, de sajnos csak összehúzta, el nem tüntette. ByeWartot is használtam párszor, de semmi javulás, sőt még romlott is a helyzet, amikor használtam. (kb 1 hónap)

Most voltam bőrgyógyásznál, aki az Acetocaustin ecsetelőt írta fel, remélem ez már fog használni. nagyon makacs jószágok ezek, és sokfélék is, szóval szerintem megéri egyszer megnézetni szakemberrel, én is bánom, hogy nem mentem el előbb, hanem csak halogattam.. sok sikert!

2019. febr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!