Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bye Wart szemölcs elleni...

Bye Wart szemölcs elleni krémről mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

2 napja használom és mintha nagyobbak lennének tőle a szemölcsök. Ez normális?

Rossz helyen vannak a szemölcsök,ezért a bőrgyógyász nem foglalkozik vele,szóval szeretném itthon eltüntetni őket.

Sokmindent próbáltam már,de semmi nem használt.

Ha ez nem válik be,valaki tudna valami tanácsot adni mit próbáljak?

Amiket már próbáltam: Verrumal,Vérehullo fecskefű készítmény,Egaver,Ezüst kolloid és még próbáltam az ecetet is de ezek közül egyik sem segített.

Tudtok valamit ajanlani,vagy elmondani errol a kremrol a tapasztalatototokat? :/



2019. febr. 8. 20:55
 1/1 KedvesPitypang válasza:

a ByeWart nekem sem vált be

vérehulló fecskefűvel (maga a növény) is kezeltem, de amikor közben bekentem a ByeWarttal, mintha megnőtt volna tőle, úgyhogy maradtam a vérehullónál.. lassan egy évekezelem vele, de múlt héten voltam bőrgyógyásznál, aki ott lefagyasztotta egyszer, és felírta az Acetocaustin nevű ecsetelőt, ami egy nagyon erős oldat, azt mondta hogy ezzel hetente egyszer ecseteljem, utána kaparjam le a tetejét, és így lassanként el lehet tüntetni. Vagy sebészet, de akkor heg marad utána (nekem az ujjamon van, meg ezt ő sem ajánlotta annyira). azt mondta hogy ha 3 hónapon belül sem tudom eltüntetni, akkor menjek megint... jövő héten fogom elkezdeni a kezelést, remélem ez most már tényleg használni fog. én bánom, hogy nem mentem vele hamarabb bőrgyógyászhoz. esetleg te is megpróbálhatnád másnál, hátha tud vele kezdeni valamit, vagy felírna legalább valamit. Azt tudom ajánlani, hogy ne halogasd, mert ezek nagyon makacsok, és csak tovább szenvedsz vele.

2019. febr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!