Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Üdv! Kitud segíteni ebben a...

Üdv! Kitud segíteni ebben a termékben? Bactefort? Állítólag kamu. Használta már valaki?

Figyelt kérdés

2019. febr. 13. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

[link]


Nem hinném, hogy kamu lenne.

2019. febr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy a termék kamu-e... Mármint biztosan küldenek ilyen feliratú üvegcyét ha megveszed... de a hatásosságát meár nem tudm.


De hogy a lapok min árulják az biztosan átverés.


Én csak kaváncsiságból néztem meg amin árulják. AZ orovosi részéhez nem szólnék hozzá, mert nem vagyok orvos. De a hozzászólások, a sok dicsérő "vásárló", már biztosan az. Érződik hogy egy stílusban íródott. Ha az általuk "mi jött ki belőlem" fotókra rákeresel Google képkeresővel, milliónyi találat van más oldalakról. Tehát nem a "hozzászóló" saját fotója. De mindezek alapján szinte biztos hogy a sok dícsérő hozzászóló valójában a szert árulók "hozzászólásai"...


És én azt gondolom, ahol a vevőt ilyen módon próbálják megtévsezteni, akkor maga a termék is csak egy nagy kamu lehet.


Ja az egyik hozzászóló egy "tanácsadó orvos". Ő pl. leírja hogy gyógsezertárben is kapható... Gondol ezt olyan megnyugatásként is írja. Hát gyógyszer/gyógyászati adatbázisban nem találtam... Szóval szerintem ez sem igaz.

Mellesleg még a szer hatóanyaga sincs az oldalon kinn. Ami rohadt fontos bármilyen gyógszer/vagy hasonlónak a megvásárlásakor. Pl ha más nem a veteg érzékenyésge, vagy ,más gyógszerekkel történő kölcsönhatás szempontjából. Most őszintén... szerinted? :)

2020. jan. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészítés:

Én más oldalt néztem, de amit Te küldtél azokra is igaz nagyrészt a leírtak...


A Te oldalad írja: nincs mellékhatás... Ne ez biztos nem igaz. Minden gógyszernek vagy gyógszászati szernek VAN mellékhatása.. Úgyhogy aki ilyet vásárlol ezeken az oldalakon keresztul, az minden (amúgy jogaszbályban rögzítetten kötelező) betegtájékoztató nélkül teszi. És ez szerintem nagyon gáz... Gondolj bele még a C vitamin mellett is van tájékoztató és mindefajta figyelmzetés.


Ja és az általad küldött linken szereplő hirdetésben a hozzászoló lányok, agy másik hasonló, de angol nylevű oldalon már teljesen más néven szerepelnek, és egy teljesen más szert dícsérnek :):):)

[link]

2020. jan. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
A vélemények biztosan nem igazak. Pl a DR Kolompos Kázmér valójában Dr Molnár Márk Péter
2020. febr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért meggyőzőnek tűnt a leírása. Az összbenyomás viszont, amit keltett, még nem az igazi. Mondjuk, ha valakiből kihajtott egy galandférget, az már döfi.

Igazából a szerről nem tudok semmit.

Állítólag az amiknál cápa-uszonyt árultak, rák ellen. Gábor Máté könyvét olvastam, amiben azt írja, annak a cégnek az egyik vezetője egyszer csak rákos lett. Ő is elkezdte szedni a cápauszonyt. Gábor azt mondja, neki azt mondta, azért mert a cégtársa üzletét nem akarta aláásni. A könyv ekkor azt sugallta, hogy hát bizony az az uszony nem sok mindenre jó.

Parazitás az országban biztos van,mert ha szarok a lakhatási körülmények, ha az utcán él valaki, ha sokat volt kórházban ha sokat volt börtönben, ha valakije volt az alábbi helyek közül valahol, akkor el fogja kapni.

2021. jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a körzetidet, mit javasol. Kérdezz meg természetgyógyászt, mit javasol.Valszeg semmit nem fognak tudni, mondani mert új a dolog.

Szakorvosok, egyetemek.Bátorítanálak, hogy emailezz.

2021. jan. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Óriasi kamu kamu orvosokkal nagy átverés
2021. márc. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!