Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen kezelést/technikát...

Milyen kezelést/technikát javasoltok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon sokat stresszelek és sajnos emiatt sokszor rosszul alszom, illetve már a fejem is fáj ettől. Arra gondoltam, hogy elmennék stresszkezelés céljából pszichológushoz, hátha az segít.

2019. febr. 14. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

És attól megszűnik a stressz oka???

Nem hinném.

2019. febr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A stressz oka megszűnt, viszont szeretném megtanulni, hogyan kezeljem jobban az ilyen szituációkat.
2019. febr. 14. 22:09
 3/3 anonim válasza:

Sportolsz valamit?Nekem nagyon sokat szokott segíteni a sport,ha stresszes időszakban vagyok:) de fontos,hogy valami olyat sportolj ami jó érzéssel tölt el miközben csinálod.

Ha nem sport,akkor valami más hobbi. Sorozatnézés,rajzolás,írás,éneklés?Ezek is segíthetnek átvészelni a stresszes időszakot.

Nem sport és nem hobbi akkor egy közeli barátoddal/ismerősöddel jó beszélgetni,vagy csak eljárni egy társasághoz akiket szeretsz.

Vagy csak egyszerűen egy huzamosabb idő után szervezz be magadnak valahogy egy szabadnapot (esetleg kettőt,ha engedi az időd) és pihend ki magad,fordítsd magadra azt a napot.

2019. márc. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!