Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez a mostani influenzajárvány...

Ez a mostani influenzajárvány durvább, mint máskor szokott, ugye?

Figyelt kérdés
Ismerőseim közt halott is van. És fiatalok, akik intenzív osztályon is voltak. Ilyen legutóbb a H1N1 idején volt csak, nem?
2019. febr. 15. 20:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerencsére nekem meg semmi bajom, pedig minden évben min. 2x beteg szoktam lenni. :D
2019. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen sajnos komolyabb rengetegen megbetegedtek es van aki sulyosan. Ma mondtak a radioban hogy Gorogorszagban tobben meghaltak mert nem kaptak oltast es hogy a lakossag 30%-a van csak beoltva de az oltottak kozott is vannak akik elkaptak. Elegge durva ami most megy
2019. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én is majdnem beadtam a kulcsot. Mostanában melóhelyeken meg nagy divat lett influenzásan is bent hősködni, mert bevezettek állítólag ilyen "jelenléti bónuszt", ami burkoltan pénzzel zsarolás, hogy betegen is bemenjenek az emberek melózni.
2019. febr. 15. 20:57
 4/14 anonim ***** válasza:
Háziorvos rezidens vagyok, mi nem tapasztaltunk durva járványt. Semmi extra nincs, csak éppen uborkaszezon van a médiában és az influenzán jól lehet hisztizni.
2019. febr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor te is ülj rá a diplomádra, hallod, és töröld ki vee, nem is olvasok híreket.
2019. febr. 16. 16:02
 6/14 anonim ***** válasza:

Lekopogom, az idén még nem voltam dögrováson. Tavaly decemberben karácsony előtt két héttel voltam beteg. Jelenléti bónusz? :O

Tolják fel a seggükbe langyos szarig, tudod, mikor mennék be betegen dolgozni? Leszarom, hogy a táppénz miatt kevesebbet hozok haza, az egészségem minden munkahelynél többet ér.

2019. febr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kérdező egyrészt egy primitív bunkó vagy, másrészt attól, hogy nem tetszik az amit írok, az semmivel sem lesz kevésbé igaz. Tök átlagos februári influenzaszezonunk van, semmi rendkívüli nincsen benne. És igen egy mezei influenzával is be lehet kerülni intenzív osztályra, és igen egy mezei influenzába is bele lehet halni. Üdv a való világban.
2019. febr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mi nem lesz igaz? Hogy a MÉDIÁ (:DDD) miatt hisztikázek? Ekkora barmot, édesistenem :D mondjuk megszokott, hogy Magyarországon az orvosok 80-90%-a csak pimaszkodni meg gyökérkedni tud, mizantróp senkiházi a legtöbbje, tisztelet a kivételnek.
2019. febr. 17. 03:41
 9/14 anonim ***** válasza:
Szövegértés elégtelen... Bocs olyannal tök felesleges beszélgetni aki két értelmes mondatot nem tud értelmezni. Ó és az első kommentemben semmi rosszindulat nem volt, az más kérdés, hogy igazi bunkóként reagáltál rá.
2019. febr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ja, lehet. Elég tapír bunkó vagyok gyárilag, sosem tagadtam :D De azért te sem vagy gyenge. zsigerből leminősítés helyett (mindenki más, aki nem ÉN vagyok, az egy suttyó, egy agyatlan médiafogyasztó,én meg nem, bibibíí, nyenyenye stb) akár konstruktív infóval is szolgálhattál volna. Pl leírod, melyik megyében nem tapasztaltál hasonlót, mint gyakorló egészségügyi szakember. stb. Ugye ez sosem egyforma mértékben terjed mindenütt. Pont leszarom, miről írogatnak a helyi lapok. Semmiféle médiát nem fogyasztok. A GYIK-re az úgynevezett és megvetett anekdotikus infókért járok :P
2019. febr. 17. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!