Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Volt már valaki idén influenzás?

Volt már valaki idén influenzás?

Figyelt kérdés
Meddig tartott, és milyen tüneteid voltak, elkapta tőletek valaki még

2019. febr. 16. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én ismeretségi körömben senki.
2019. febr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb 3 hete, egész családon végigment, én kaptam el először a fogorvosi rendelőben. 4-5 napig tartott, láz, nátha, fejfájás, hidegrázás.
2019. febr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ezen a télen én se voltam beteg
2019. febr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére még soha 27 év alatt. Sosem oltattam magam ellene. Nem értek a lovakhoz, de édesanyám 65 év alatt is csak egyszer kapta el: amikor beoltották. Ki tudja, lehet, tudat alatt mindig figyelt a megfelelő megelőzésre és ezt tanultam tőle kis koromtól fogva? Nem tudom, de örülök neki.
2019. febr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

46F, január 27 vasárnap egy borzalmas fejfájás, egész utána levő héten láz, fejfájás, gyengeség, gyógyszer és vitamin hegyek. Azt követő héten meg a manduláim voltak akkorák, mint két szilvásgömbőc.

Tehát konkrétan bő 2 hetet cseszett el az életemből. Anyagilag is nagy veszteségeket okozva.

Nem kapta el senki sem tőlem.

2019. febr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Idén még szerencsére nem. Tavaly karácsony előtt két héttel voltam oda (meg vissza:D) Meglátásom/tapasztalataim szerint én ilyenkor, mikor "szezonja" van, sosem kapom el. Majd amikor már mindenki jól van, egészséges, lecseng a járvány, engem akkor fog utolérni, az hótziher. Mindig ez van. :/

28N

2019. febr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Múlt hét előtt kaphattam el, múlt hétfőn hajnalban lettem rosszul. Szerda óta szedek antibiotikumot (7 napos). Azóta itthon fekszem... Még mindig nem vagyok túl jól.


22/L

2019. febr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!