Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 1hete beteg lett a 3éves...

1hete beteg lett a 3éves kislányom, köhögött, folyt az orra. Kapott gyógyszert. Elfogyott, vissza vittem az orvoshoz. Azt mondta rendben van. Viszont most újra köhög semmi más csak száraz köhögés. Vettem neki drosetux gyógyszert!?

Figyelt kérdés
Viszont nem vettem észre, hogy használna .A köhögestől 2x hányt is.Szombat van.Mit tehetnék még? Ügylez..25km-re van és sajnos csak busszal oldható meg.Hétfőn viszem orvoshoz.De addig mit tehetnék?

2019. febr. 16. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
49%

Gyerek közérzete milyen? Játszik, beszélget, mesét néz? Ha igen akkor semmi gáz nincs vele. Ha elfekszik, bágyadt, akkor látnia kell orvosnak, nem ér rá hétfőig.


Egyébként ezt a csak busszal oldható meg dolgot soha nem fogom megérteni. A gyerekneveléshez az is hozzátartozik, hogyha kell, akkor el tudom vinni orvoshoz. Egyébként szombaton és vasárnap is járnak a buszok.

2019. febr. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Semmi gond nincs vele.Játszik,rosszalkodik.A viselkedésén semmi nem látszik meg.
2019. febr. 17. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!