Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elkaphattam valami betegséget?

Elkaphattam valami betegséget?

Figyelt kérdés
Egyéjszakás történet egy csajjal, Orálisan kényeztettem, majd aktus után rá egy órára elkezdett fájni a torkom, picit be is dagadt, plusz egy kis fejfájás. Ilyen rövid idő alatt kialakulhatnak ilyen tünetek? Aznap nem sokat ettem, ittam, a torkom is elég száraz volt egész nap. Előszőr nem is gondoltam semmi rosszra, gondoltam azért fáj a torkom, mivel kevesett ittam egész nap. Viszont estére már be is dagadt a torkom, a fejem is kezdett fájni de elviselhető volt,arra meg letudtam, hogy keveset ettem, éhses is voltam. Másnapra viszont megmaradt a fejfájás, és a torokfájás is. Jelenleg olyan, mint ha megfáztam volna egy kicsit, de nincs orrfújás se semmi, csak levertség, meg fáradékonyság. Elkaphattam valamit?? Szűrésre mindenképp elmegyek, de addig hátha tud valaki írni tanácsot. 25f

2019. márc. 7. 16:08
 1/5 A kérdező kommentje:

Annyit még hozzá tennék, az

aktus óvszerben történt, az orális sex is, az ő részéről.

2019. márc. 7. 16:12
 2/5 anonim ***** válasza:
Ilyen hamar nem..
2019. márc. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ahogy néztem 2, vagy több nap elteltével jelentkeznek a tünetetek, ezért érdekes nekem ez a dolog. Viszont aggódok miatta, hogy akkor mi ez pontosan.
2019. márc. 7. 17:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Az már tudományosan igazolt, hogy férfiaknál a hangszálak szemölcse szoros kapcsolatban van az általuk folytatott orális szex-szel.
2019. márc. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
STD szűrésen gondolkodom, viszont van több fajta csomag, amikben más,más fertőzéseket szűrnek. Nem tudom, melyik lenne a meglegfelelőbb :/.
2019. márc. 7. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!