Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mononukleózisom van, már jól...

Mononukleózisom van, már jól vagyok de a máj értékeim elég rosszak. Vajon mennyi idő mire helyreállnak?

Figyelt kérdés

Tegnap volt vérvétel, 10.000 és 49.000 között kell lennie a gamma gt-nek, ami nálam 361.000 lett. Hétfőn megyek újra vérvételre, van esély rá h addigra jobb lesz?

Kedd óta vagyok tünetmentes.



2019. márc. 14. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Kisgyereknél eleve csak több hét utàn kellett kontroll vérvételre menni, ennyit tudok. Jobbulàst!
2019. márc. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt.

Mar reg tunetmentes voltam de meg hetek mulva is rossz volt az osszes majertekem.

Kell ido hogy regeneralodj.

Magat a betegseget mikor diagnosztiztak?

Kifekudted?


En masfel honapig pihentem vele orvosi tanacsra.

2019. márc. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Márciusban diagnosztizálták de mostmár a maj értékeim jók, és nem nem feküdtem ki akkor (februárban kezdődött)
2019. ápr. 14. 16:07
 4/8 anonim válasza:
en most vagyok pont korhazba. par nap lázzal indult az elmult, most magasak a máj ertekek, hol 400 hol 500 ra ugrik, ingadozik. nektek mik a tapaszalat ? ingadozott? meddig voltatok korhazba? s molyen ertekkel fertozhetek masokat? koszi!
2019. nov. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jobbulást kívánok!


Nekem az lett a vége, hogy agyvelőgyulladást kaptam (mononukleózis szövődménye) a majammal nem volt gond, a cukrom ment fel, azon kívül nem tudtam normálisan járni, írni, olvasni.. Kaptam elég sok szteroidot, ami persze csomó kellemetlen mellekhatassal járt... Aztán vérrögöm is lett és fél évig verhigitoztam, nemrég hagytam abba.


A mononukleózis nálam nem ugy jott ki, nem volt dagadt mandulám, 40 fokos lázam, hanem ráhúzódott az idegrendszeremre, ami meggyengült a stressz miatt.

Reméljük önnek nem lesznek ilyen tünetei és minél hamarabb meggyógyul!


Jobbulást!

2019. nov. 26. 21:00
 6/8 anonim válasza:
Jonapot! hat ezt sajnalattal olvasom, nem szamitottam ilyen negrazo valaszra. mar lassan ket hete vagyok bent mist kezdett csokkenni a máj ertek (hetfon 525 volt most szerdan mar 410) remelem folytatodik is. Megkerdezhetem hogy ön milyen koru volt mikor ezen esett at? koszonom!
2019. nov. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

16 éves voltam akkor, mostmár 17. Majdnem évet is kellett ismételnem. :(

És ön azóta már jobban van?

Elnézést, hogy nem írtam korábban

2019. dec. 25. 11:33
 8/8 anonim válasza:
Igen mostmar jobban. Csak most ianuar jozepere ment le az ertek 50-60 korulire november ota. Fajt a majam korul es es meg most is igy van de par helyen olvastam hogy eltarthat egy par honapig ez. Sajnos senkitol vagy nagyon kevesektol lehet erdemlegesen kerdezni ezzel kapcsolatba csak “idiota” kerdeseket tesznek fel hogy lehet e inni es drogozni mononukleozissal. Szoval ha valaki belecsoppen nagyon sok fekvessel es zero fizikai terhelessel kímélje magat es ne jarkaljon ki mert visszaesik. Minden jot mindenkinek!
2020. jan. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!