Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Immunrendszer, fertőzések

A kérdés

Ha véletlenül 3 nappal ezelőtti ásványvízbol ittam terhesen es a 2 éves fiam is, amiből hanyas hasmenés vírus közbe is, akkor vissza fertőződhetünk?

Sziasztok. 19 hetes kismama vagyok, kb 4 napja hányás hasmenés ment végig a családon. Viszont az ágy mellett tartok benn mindig estére vizet, viszont valahogy benn maradt az ágy mellett az a víz, amiből amikor hanytunk. Most este véletlenül lehet abból ittam, mert nem emlékszem, hogy melyik oldalra tettem a frisset és most szembesültem vele, hogy az a víz még itt van. Csak veszélyeztetett terhes vagyok, így nem én pakolom ki a szobából az ilyesmit, hanem általában aki oda ér, így ez sajnos maradt. Lehet nevetséges a kérdés, de aggodok, hogy víz fertőződhetek? A 2 éves fiam is ivott most belőle, elég durva vírus volt.

márc. 20. 01:22  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Vagyis vissza fertőződhetek?

# 1/6Időpont márc. 20. 01:24 Privát üzenet
Ypszilon1980 nevű felhasználó válasza:

Elképzelhető.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont márc. 20. 05:44 Privát üzenet
Valamennyi védettség ki szokott alakulni ugyanarra a vírusra. *visszafertőződhetek

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont márc. 20. 06:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Utolsó.... Bocsi, hogy hajnal fél 2kor nem a helyesírás volt az első.

# 4/6Időpont márc. 20. 06:42 Privát üzenet
Nem valószínű. Rövid ideig bédettek vagytok

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont márc. 20. 10:13 Privát üzenet
A kérdésre is válaszoltam. :)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont márc. 20. 13:01 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hasmenés után 4 nappal lehet enni sajtos tejfölben sült csirkét?
Calici virus után (3 nappal kb. ), normális a nagyon világos-sárgás barna hígabb széklet?
Hasmenés hányás után két nappal Gordon Bleu mehet?
Az escpalle tabletta bevétele után 6 nappal szerintetek jeletnkezhet hányás, és hasmenés mellékhatásként (előtte semmi bajom nem volt) vagy ez a terhesség jele?
11 hetes kutyámnak miért megy a hasa éjjel? Nappal rendes volt a széklete de este ismét végig @ a lakást? Mi a baja hogy csak este megy a hasa? Amúgy jókedvű játszik! Darling...
Nagy hasmenés után hány nappal "kell" újra wc-re menni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Immunrendszer, fertőzések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!