Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Immunrendszer, fertőzések

A kérdés

Nagyon félek, hogy elkapom a tüdőgyulladást?

Tesómmal mindketten meg vagyunk fázva, egy szobában is vagyunk ráadásul. Ő ma ment el orvoshoz, és azt mondták, hogy tüdőgyulladása van.

Nekem muszáj a suliban teljesítenem, nem hiányozhatok, annyira félek, hogy én is elkapom tőle. Volt már vki így?

Keress kérdéseket hasonló témákban: tüdőgyulladás, nátha, megfázás, vírus

márc. 20. 13:26  Privát üzenet  

A válaszok
Miss Endzsi nevű felhasználó válasza:

Családomban volt tüdőgyulladás, mikor meg voltam fázva, de nem kaptam el. Igyál sok citromos teát.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 20. 13:39 Privát üzenet
Nem fertőző, tehát mástól nem lehet elkapni. Használj orrcseppet, hogy a melléküregek jól szellőzzenek és igyál kakukkfű teát, mert a benne levő illóolajok némileg fertőtlenítik a légutakat.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont márc. 20. 13:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyi az esélye, hogy így elkapom a HIV fertőzést?
A párom valósínű elkapott egy vírust. Hányt, ment a hasa, fáj a gyomra. Együtt élünk, mennyi az esélye hogy én is elkapom? Pánikbeteg vagyok és a hányásra irányul a félelem.
Mennyi esély van arra, hogy elkapom? (Influenza)
Már nagyon érik az első csók de félek, hogy elkapom a nyálfertőzést (? )
Ha valaki sokat van kint a hidegben, esetleg még esőben is, ettől tényleg tüdőgyulladást lehet kapni?
Ma egy buliban egy üvegből ittam egy másik lánnyal és utólag szólt, hogy amúgy herpesze van. Elkapom?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Immunrendszer, fertőzések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!