Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon félek, hogy elkapom a...

Nagyon félek, hogy elkapom a tüdőgyulladást?

Figyelt kérdés

Tesómmal mindketten meg vagyunk fázva, egy szobában is vagyunk ráadásul. Ő ma ment el orvoshoz, és azt mondták, hogy tüdőgyulladása van.

Nekem muszáj a suliban teljesítenem, nem hiányozhatok, annyira félek, hogy én is elkapom tőle. Volt már vki így?



2019. márc. 20. 13:26
 1/2 Miss Endzsi ***** válasza:
Családomban volt tüdőgyulladás, mikor meg voltam fázva, de nem kaptam el. Igyál sok citromos teát.
2019. márc. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem fertőző, tehát mástól nem lehet elkapni. Használj orrcseppet, hogy a melléküregek jól szellőzzenek és igyál kakukkfű teát, mert a benne levő illóolajok némileg fertőtlenítik a légutakat.
2019. márc. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!