Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Óvszerrel szexeltem egy...

Óvszerrel szexeltem egy ismeretlennel, de a gumi elszakadt. Belém élvezett. Lehetek HIV pozitív?

Figyelt kérdés

Aznap késő este, az aktus után egy órával bevettem egy 72 órás tablettát.

Másnap kora reggel dolgom volt a városban, nagyon hideg volt, szeles, megfáztam vagyis nem tudom ez a gyógyszer miatt, valóban megfáztam vagy HIV..

... influenza szerű tüneteim lettek másnapra. Láz, éjszaka levert a víz..

Következő napokban 2x rosszul lettem, leesett a vérnyomásom, nagyon fáradékony lettem sok alvás ellenére, depressziós, félek terhes lttem, és megjött a mensesem 1 héttel korábban.


Olvastam ezek a HIV tünetei.


Ezek szerint HIV pozitív vagyok?


2019. márc. 20. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

De nagy kamu ember...


Aktus után egy órával a 72 órás? Kemény.. azonnal futottál az orvoshoz (késő este?!), aki instant felírta, ki is tudtad váltani és ez mind egy óra...



Egyébként amiket leírtál szimplán a stressz következményei. Semmi másnak.

A HIV nem azonnal jelentkezik.

2019. márc. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

orvos a férfi


az éjjel nappali patikában ő kérte ki a gyógyszert

2019. márc. 20. 23:59
 3/9 anonim ***** válasza:

De jófej volt a pasi. Mindamellett, nem csodálom, hogy egy héttel előbb megjött neked. Az esemény utáni hatalmas adag a szervezetnek,lehet, hogy még jó pár hónapig össze-vissza fogsz vérezni.

A HIV tünetek pedig nem mutatkoznak hétfőről keddre.

2019. márc. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne.
2019. márc. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha a partner HIV pozitiv, egyszeri együttlét után annak az esélye, hogy te is beteg lettél 1:1250, tehát ha 1250 pár így szexel, akkor egy esetben viszi át a partner a fertőzést, 1249 estben nem. forrás: [link]


A HIV lappangási ideje alsó hangon 2 hét, így másnap kora reggel, vagy harmadnap nem a HIV okozta a panaszokat. [link]

2019. márc. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha orvos volt a partnered akkor ezt vajon miért nem magyarázta el neked? Egy orvos sem tud csak úgy bármilyen gyógyszert kiváltani a patikából. Elég kamu történet. Egy végzett orvos minimum 25 éves, te mennyi vagy? 12 ezzel a kérdéssel? És a 25 éves orvos lefeküdt a 12 éves kislánnyal ismeretlenül. Aha 🙂
2019. márc. 26. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én is azon mulatok, hogy orvossal volt együtt, tabit felír neki, keres éjszakai gyógyszertárt, kiváltja, és egy ismeretlen volt.
2019. márc. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a partnered lesz az....
2019. márc. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kérdésedre válaszolva bár kicsi az esélye de ha a partneted hiv pozitiv volt akkor elkaphattad. Most jó? A tüneteid még nem ettől vannak. Ahhoz idő kell. Tesztre se futkoss mert még nem mutatna ki semmit. Talán 3 hónap múlva.
2019. márc. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!