Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi baja van a gyerekemnek?...

Mi baja van a gyerekemnek? 3.5 eves

Figyelt kérdés

Sajnos nem latta doki, csak a tunetek kezdetekor es annyira nagyon beteg lett hirtelen a lanyom, hogy csak pislogok.

Az ugyelet telefonon kozolte, hogy virus es majd elmulik.

Nos.

Kohog, magas a laza 39 , ami par orankent ujra felszokik. Mindent kihany, a gyogyszert is, nem eszik egy falatot sem vagy ha igen kihanyja. A torokvaladek miatt hasmenese van. Szornyen elesett, bagyadt, minden kohogeskor sirogorcsot kap. Ez valami ujfajta gyerekbetegseg?

Borzalmas de tenyleg.


2019. márc. 21. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Vírusnak hangzik valóban, de így látatlanban sok okosat nem lehet mondani.

A tüneteket kellene megpróbálni csökkenteni. Én kúpként adnék nurofent, mert az fájdalomcsillapító, gyulladáscsökkentő és lázcsillapító is. Ha sikerül egy fél órát bent tartani, akkor lemegy a láza, és mivel csökkenti a fájdalmat, jó eséllyel el is fog aludni. Addig dolgozik a gyulladáscsillapító is.

Holnap pedig doki, de remélem addigra kialussza a nagyját.

2019. márc. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem értem miért nem vitted már el orvoshoz? Az a borzasztó hogy itt kérdezgetsz, ahelyett hogy látta volna orvos.
2019. márc. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne tukmáld kajával, csak elviszi az erőforrást az immunrendszertől. Csokival ne kínáld, az nem jó a pocaknak (tudom nem tetted még, de ne is tedd)
2019. márc. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Annyi jutott még eszembe, hogy érdemes volna Sodioral-t vagy hasonló sós oldatot itatni vele, hogy az elvesztett ásványi sókat pótoljátok. #1 voltam.
2019. márc. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Elnezest rosszul fogalmaztam.

Mar latta hetfon gyerekdoki de akkor a piros torkon kivul nem sok tunet volt. Azt mondta a doki, hogy penteken vigyem vissza.

Ugyhogy ezert kerdezgetek itt.

Nalunk sajnos nem divat az, hogy ha pentekre hivja vissza en mar szerdan rohanok.

2019. márc. 21. 18:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ez vírus és majd elmúlik. A kérdés az, hogy ki van-e száradva a gyerek vagy sem. Ha igen be kell fektetni kórházba és infundálni kell. Ezt csak orvos tudja eldönteni, úgy, hogy LÁTJA a gyereket. Továbbá egy gyerek nem magatehetetlen 150 kilós mama, hogy ne lehetne BEVINNI az ügyeletre. Szóval én a helyedben fognám a gyereket és bevinném az ügyeletre, ott az orvosnak kötelessége megvizsgálni.
2019. márc. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez vírusnak hangzik, viszont ahogy már írták, ha ki van száradva, vinni kell kórházba. Sajnos előfordul, én is voltam 2-3 éves korom körül kiszáradás miatt 2-szer is.
2019. márc. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem virus.

Illetveaz volt de atment hirtelen bakterialisba.

Inni ivott csak mar 4 napja nem eszik.

2019. márc. 22. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!