Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Volt olyan, hogy a munkatársai...

Volt olyan, hogy a munkatársaiddal egyszerre lettetek betegek?

Figyelt kérdés
Pl influenza járvány idején, tudtatok dolgozni így is?

2019. márc. 22. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt rá példa. Szinte egymás után betegedtünk le. Egyik kolléga kegyetlen betegen jött be dolgozni de olyan szinten hogy haza is küldték mert már teljesíteni sem tudott és persze azt sem akarták hogy hirtelen rosszabbul legyen és mentőt keljen hívni mert annyira pocsékul volt. Hozzáteszem kb mindenkit megfertőzött így sokan 2-3 nap után szintén beteget jelentettek, nekem például 1 héttel később jött elő a betegség ami miatt én is kimaradtam és akik már nagy nehezen meggyógyultak és visszamentek, utána meg azok mentek táppénzre akik odáig kibírták aztán ők is teljesen padlóra kerültek. De volt olyan kollégám akinek pénteken még semmi baja sem volt, hétfőn már telefonált hogy lebetegedett így ne is várjuk őt, erre pár nappal később még 2 ember szintén beteget jelentett. Jóformán már benne volt a vírus akkor amikor még semmi baja sem volt szinte, és bizony fertőzött is pár embert mert utána ők is lerobbantak, főleg azok akikkel egy munkaállomáson dolgoztak.
2019. márc. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia


Köszi a válaszod.

Amikor bejött v amikor elkezdtek mások is lebetegedni, már érezted h Te sem úszod meg?

Milyen tüneteitek voltak?

Ha nagyon kellett tudtatok volna így is dolgozni?

2019. márc. 22. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!