Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi bajom lehet? Hasmenés, nem...

Mi bajom lehet? Hasmenés, nem múló hidegrázás egy hete?

Figyelt kérdés

Egy hete rettenetes hasmenés fogott el,egész éjjel a wcn ültem.Nem hánytam,lázam nem volt,reggelre nem bírtam felkelni sem,egész nap iszonyú rosszul voltam.Ügyeletet hívtuk,azt mondták,nem jönnek ki,ez az épp aktuális hasmenéses vírus,nem tart sokáig,igyak eleget,szedjek szenet,Normafloret,diétázzak.3 napig vízszerű hasmenésem volt,iszonyú gyomorgörcsökkel.Aztán jobban lettem,a görcsök maradtak,a székletem változó,de hasmenés -szerű,laza,nyálkás,és úgy fáj a hasam is.Émelygek,egész nap fázok,ráz a hideg,nagyon fáradt vagyok,fáj mindenem.Itthon senki sem lett beteg,és a rokonok sem,érdekes.

Amúgy súlyos vashiányos vagyok,lassabban gyógyulok,mint más,azt tudom.Két hete gyógyultam fel az influenzából és szövődményeiből,amit kb.január végén kaptam rá egy vírusos légcsőhurutra.

Vérvétel volt,4x voltam orvosnál,2 antibiotikum kúrián vagyok túl.

Már nagyon meg szeretnék gyógyulni,de nem tudom,mi lehet ez,hogy minden nap ugyanolyan,4 napja nem javul,azóta stagnálok.Az orvos szerint vírus,majd elmúlik.

Mit tehetnék még?Járt így valaki?


2019. márc. 22. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum mellett szedtél probiotikumot?
2019. márc. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha egyben fehér lepedékes nyelv is van, tehát gyomor-bél hurut, akkor 1 szem Bolus adstringens és legalább 5 széntabletta. Ha a hasmenés másnap is tart, akkor újabb Bolus adstringens és persze széntabletta. Ez többnyire hatásos, mert a vírus is elveszti életképességét. Ha azután 2-3 napig naponta 1 tabletta probiotikumot elrágsz, akkor normalizálódni szokott a dolog. Persze ilyenkor erős diétát is kell tartani (főtt krumpli és a velejárók.
2019. márc. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: igen,szedtem,és most is szedek.


Második: nagyon szépen köszönöm!

Azóta a gyomrom még mindig fájdogál,és a hasam is görcsöl néha,hidegrázásom van,sokszor rettenetesen fázom,és mindenem fáj,de estére már sokkal jobban.Rettentő makacs a dolog,nagyon ragaszkodik hozzám.

Megpróbálom a javasolt módszert!Köszönöm!

2019. márc. 25. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!