Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Járt már valaki így? Van rá...

Járt már valaki így? Van rá valami gyógymód?

Figyelt kérdés
Az egész egy ártalmatlan betegséggel kezdődött, ilyen influenza szerű tünetekkel, de nem volt komoly. Dokinál voltam, felírt antibiotikumot, azt beszedtem. Utána hirtelen rosszul lettem suliból haza is jöttem, lázas voltam,gyenge. (még az nap elmúlt a láz) Attól a naptól kezdve én folyamatosan híg, folyós vizes székletet produkálok, majdnem hogy óránként, sőt félóránként. Tegnap előtt éjszaka teljesen felvoltam puffadva, a hallható volt ahogy a gázok "mozognak" bennem bal,közép és jobboldalon. Tegnap egész jó volt. Reggel mosdóba mentem onnantól kezdve egész nap nem volt rossz, délután fele kezdett megint megjelenni a hasmenés. Viszont tele vagyok gázokkal. Este nagy csendben is lehetett hallani elég durván ahogy a bélgázok mozognak. Ma sem múlt el a hasmenés. Kaptam ilyen székletfogó vagy nem tudom minek nevezzem gyógyszert, de ma is ideáig 3x voltam wc-n. Van valami tippetek hogy mi lehet, és van valami praktika amit ajánlotok? Volt már valaki hasonló helyzetben?

2019. márc. 31. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az antibiotikum mellett probiotikumot is szedtem volna,hogy ne nagyon borítsa fel bélflóra egyensúlyát. Ajánlom, hogy ha gyógyszertárban jársz vegyél probiotikumot és szedd.

2019. márc. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vírus lehet, gondolom diétázol rendesen, így pár nap alatt rendbejössz. Mellékesen a hasfogót nem szedném, hogy ürülhessenek a vírusok, nehogy a másik feleden kezdjen kijönni minden.
2019. márc. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet az antibiotikum kikészítette a beleid, gyomrod, menj vissza a háziorvoshoz a panaszaiddal.
2019. márc. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Probiotikum, diéta, bolus adtrimgens vagy smecta por. Kerüld a cukrot.
2019. ápr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!