Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A szüleimet nem érdekli és...

A szüleimet nem érdekli és engem is fertőznek vele. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Anyámnak van egy rakat szemölcs a kezén.Nem nagyok de sok van.És ez rám is átterjedt már jò ideje :(

Én ahhogy tudok teszek ellene amint meglátom már rohanok a bőrgyògyászhoz aki lefagyasztja,majd verrumal külsőleges oldatot ìr fel (én akkor is kenegetem a szemölcs helyét ha már elhalt)

De anyám nagy ìvben tojik az egészre.Nekem állandòan kiùjul,hiába kenegetem amint sikerült 3-at eltüntetni két hònap és jöm az utánpòtlás.Az mondja neki régen is volt,és valamikor magátòl eltünt neki.

Mit tudnék tenni?Mert ezt a tortùrát már iszonyùan unom főleg hogy ezt a vackot nem is orvosi mennyiség szerint szedem (napi 1x) hanem ahhogy éppen eszembe jut (min. napi 2x valamikor 3x egy nap)

Ha beszélek vele erről akkor az előbb mondott okok miatt nem hajlandò semmit tenn :(

Mivel tudnám meggyőzni legalább hogy kenegesse a sajátjait?

(16/F)



2019. ápr. 8. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen szemölcsről van szó? Uszodaszemölcs?
2019. ápr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen szemölcs :/

Uszodába nem járunk soha.

[link]

Pont ilyenek vannak neki

Nekem pedig kevesebb van,de nagyobbak.

2019. ápr. 8. 18:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez sajnos rendes szemölcs. Ezt pedig feltétlenül ki kell irtani, és fertőző is nagyon. Immunerősítőt is írhat fel a bőrgyógyász.
2019. ápr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ordítsd le anyád fejét, amiért megnetegít add elő neki, hogy felelőtlen és minek vállalt gyereket ha nem érdekli az egészsége. Hátha meglepődik és hatni fog. Ha nem jön be akkor 2 évig még kínlóeni fogsz aztán költözz el koliba vagy barátokhoz. Nem tudsz mit csinálni.
2019. ápr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!