Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megcsípett egy kullancs. Van...

Tbijdjjdkkkd kérdése:

Megcsípett egy kullancs. Van okom az aggodalomra?

Figyelt kérdés

Tegnap találtam magamban egy kicsi (2-3 mm) kullancsot, rögtön kivettem. Szerintem nem volt bent rég, mert nem volt benne vér.

Forduljak orvoshoz?

Nagyon aggódom.



2019. ápr. 17. 17:26
 1/3 anonim válasza:
Először nézd meg volt e egy kis piros karika a csípés környékén, ha volt akkor gyorsan orvos, ha nem attól még nézz utána neten hogy mik a tünetek, meg ha tudsz küldj a helyről képet, hátha tudnak segíteni, én nem vagyok szakértő hátha mások többet tudnak
2019. ápr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld a csípés környékét, ha bármiféle elváltozást tapasztalsz egyből orvos. Mondhatnám, hogy nem kell aggódni meg ilyenek, de sajnos egyre több a fertőzött kullancs, szóval nagyon oda kell figyelni.
2019. ápr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tünet nélkül teljesen fölösleges orvoshoz menni, nem tudja kiszedni belőled az esetleges fertőzést. Ha bármilyen jellegű tüneted van, beleértve a piros foltot is, akkor menj, és akkor mondd is az orvosnak a kullancsot.
2019. ápr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!