Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Immunrendszer, fertőzések

A kérdés

Nagyon rossz sushit ettem és most ijesztően csikar a hasam és kegyetlenül erősen megy is, mit csináljak?

Tegnap sushit ettem kb. délután 4 körül. Este 7 körül pedig éreztem, hogy a gyomrom nagyon furán viselkedik. Majd egy hangos gyomorkorgás után futottam a WC-re. Onnantól egész este a WC-n ültem, ahol olyan sokat fostam, hogy eldugult tőle a WC. Majd amikor picit enyhült a gyomrom, lefeküdtem aludni, azonban éjjel 3 körül megint borzasztó haszuborgása és hascsikarásra ébredtem és rohantam a mosdóba. Utána egész éjjel a WC-t jártam és üvöltöttem a fájdalomtól.

Reggelre már semmi sem maradt bennem, minden kijött. Még most is háborog a gyomrom nagyon!

Kérlek, adjatok tanácsokat, már nem bírom tovább! Előre is köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: hasfájás, sushi, hasmenés, WC, haspuffadás, bélgáz

ápr. 21. 10:45  Privát üzenet  

A válaszok
Ügyeletes orvos

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont ápr. 21. 10:48 Privát üzenet
És mit kezdene vele az ügyeletes orvos? A másik kérdésed alatt azt írtad, már sokkal jobban vagy.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont ápr. 21. 11:44 Privát üzenet

Bár a sztori meg nem ugyanaz, de fix, hogy mindkettőt a kérdező tette fel.

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__immunrendszer-ferto..

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont ápr. 21. 11:46 Privát üzenet
Ne egyél ilyen hülyeségeket.

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont ápr. 21. 22:13 Privát üzenet
szentabletta

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont ápr. 22. 09:05 Privát üzenet
Szent tabletta?

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont ápr. 22. 11:21 Privát üzenet

[link]

Cralex 125 mg aktív szén tabletta

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont ápr. 23. 07:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van valami rossz hatása annak, hogyha egész nap csak fekszem?
Tényleg ennyire kegyetlenül de brutálisan rossz az élet Ukrajnában? Menekülni miért ennyire nehéz onnan?
Kegyetlenül rossz kislányok ismerkedni?
Ez miért van, kegyetlenül rossz érzés? (tablófotózáson olyan hülye fejem volt mind az 5 képen)
A kerti uborkánk íze kegyetlenül keserű és nem tudom miért. Lehet, hogy korábban v. későn szedtük le? Átlagos nagyságú és színű, de bűn rossz.
Hát lehetne eggyel jobb, de nem kegyetlenül kurv@rossz, hanem aránylag sz. Ar?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Immunrendszer, fertőzések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!