Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon rossz sushit ettem és...

Nagyon rossz sushit ettem és most ijesztően csikar a hasam és kegyetlenül erősen megy is, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap sushit ettem kb. délután 4 körül. Este 7 körül pedig éreztem, hogy a gyomrom nagyon furán viselkedik. Majd egy hangos gyomorkorgás után futottam a WC-re. Onnantól egész este a WC-n ültem, ahol olyan sokat fostam, hogy eldugult tőle a WC. Majd amikor picit enyhült a gyomrom, lefeküdtem aludni, azonban éjjel 3 körül megint borzasztó haszuborgása és hascsikarásra ébredtem és rohantam a mosdóba. Utána egész éjjel a WC-t jártam és üvöltöttem a fájdalomtól.

Reggelre már semmi sem maradt bennem, minden kijött. Még most is háborog a gyomrom nagyon!

Kérlek, adjatok tanácsokat, már nem bírom tovább! Előre is köszönöm!



2019. ápr. 21. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ügyeletes orvos
2019. ápr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És mit kezdene vele az ügyeletes orvos? A másik kérdésed alatt azt írtad, már sokkal jobban vagy.
2019. ápr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bár a sztori meg nem ugyanaz, de fix, hogy mindkettőt a kérdező tette fel.


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__immunrendszer-ferto..

2019. ápr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne egyél ilyen hülyeségeket.
2019. ápr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szentabletta
2019. ápr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szent tabletta?
2019. ápr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Cralex 125 mg aktív szén tabletta

2019. ápr. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!