Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Immunrendszer, fertőzések

A kérdés

Elkaphattam tőle?

Sziasztok!

Nem rég voltam együtt egy lánnyal aki hpv-s volt(nem rég tudtam meg) nem is olyan rég. Volt dokinál használta a gyógyszert visszament és azt mondta neki az orvos hogy elmúlt minden rendben. Nos a kérdésem az lenne elkaphattam e tőle a betegséget? Gumi nélkül szexeltunk. És ha van rá esély hogy megkaptam hova tudok menni hogy ellenőrizzek ezt? Minden infó érdekel. Előre köszi a válaszokat.

Keress kérdéseket hasonló témákban: vírus, fertőzés, betegség, orvos, gyógyszer

ápr. 22. 15:15  Privát üzenet  

A válaszok
Elkaphattad, van rá esély. Keress rá, hogy HPV szűrés férfiaknak, vagy menj el a háziorvoshoz és kérj tanácsot.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont ápr. 22. 15:31 Privát üzenet
anonymousreview60 nevű felhasználó válasza:

Elkaphattad. Végeztess a szűrést! 2-3 vírustörzzsel minden szeyuálisan aktív ember megfeetőződik. Oltasd be magadat! A Gardasil-9 a 9 legsúlyosabb törzs ellen véd. Ki nem kúrál, de a megelőzést segíti.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont ápr. 22. 15:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A szűrés mennyi idő után mutatja ki? Úgy értve hogy aktus után 3 hét pl? Valamint aznis érdekelne hogy így hogy fertőzött volt nem szabad vele együtt lenni ? Szégyen nem szégyen nem vagyok ebbe tájékozott eddig nem kellet ezzel torodnom:/ nagyon köszönöm a válaszokat!

# 3/7Időpont ápr. 22. 16:03 Privát üzenet

2 hónapon túl egyértelműen kimutatható. Túlparázod. Ez nem HIV, nem szifilisz. Messze nem minden HPV törzs tud komoly problémát okozni, nem minden komoly fertőzött lesz rákos.

# 4/7Időpont ápr. 22. 16:24 Privát üzenet

Az együttlét nem tilos és nem életveszélyes. Van egy minimálus kockázata. A szűrésnél kérj felvilágosítást! A Gardasil-9 oltás 3 * 34.000 Ft és a 0., 2. és 6. hónapban kell beadni.

# 5/7Időpont ápr. 22. 16:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek! Lehet tényleg raparazok csak néztem kepeket stb és nem szép látvány:/ 2 hónap múlva akkor szűrésre elmegyek.

# 6/7Időpont ápr. 22. 16:35 Privát üzenet
Olyan hülyeségeket írtok..sok orvosjelölt.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont ápr. 22. 18:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elkaphattam tőle? (sos lent)
Elkaphattam tőle valamit?
Férjem nemi szervén vírusos szemölcsök, függölyök vannak. Elkaphattam tőle ezt a betegséget?
Ma voltam a manikűrösömnél, aki azt mondta, hogy tegnap egész nap hányt meg hasmenése volt. Szerintetek elkaphattam tőle? Kb két óra hosszát voltam vele szemben.
Kisfiam szerda éjszaka hányt, másnap hasmenése volt. Nem volt lázas, ma már teljsen jól van. Elkaphattam tőle? Ha igen, mikor jönnek ki rajtam a tünetek?
Nyáron augusztus elején vtam 1 lánnyal (csak megujjaztam) 1 nő akivel vtam és miután vége vt a dolognak megpusziltam a hasát meg szagolgattam a kezem. Pletykák terjednek róla h...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Immunrendszer, fertőzések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!