Elkaphattam tőle?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem rég voltam együtt egy lánnyal aki hpv-s volt(nem rég tudtam meg) nem is olyan rég. Volt dokinál használta a gyógyszert visszament és azt mondta neki az orvos hogy elmúlt minden rendben. Nos a kérdésem az lenne elkaphattam e tőle a betegséget? Gumi nélkül szexeltunk. És ha van rá esély hogy megkaptam hova tudok menni hogy ellenőrizzek ezt? Minden infó érdekel. Előre köszi a válaszokat.



2019. ápr. 22. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Elkaphattad, van rá esély. Keress rá, hogy HPV szűrés férfiaknak, vagy menj el a háziorvoshoz és kérj tanácsot.
2019. ápr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonymousreview60 ***** válasza:
Elkaphattad. Végeztess a szűrést! 2-3 vírustörzzsel minden szeyuálisan aktív ember megfeetőződik. Oltasd be magadat! A Gardasil-9 a 9 legsúlyosabb törzs ellen véd. Ki nem kúrál, de a megelőzést segíti.
2019. ápr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A szűrés mennyi idő után mutatja ki? Úgy értve hogy aktus után 3 hét pl? Valamint aznis érdekelne hogy így hogy fertőzött volt nem szabad vele együtt lenni ? Szégyen nem szégyen nem vagyok ebbe tájékozott eddig nem kellet ezzel torodnom:/ nagyon köszönöm a válaszokat!
2019. ápr. 22. 16:03
 4/7 anonymousreview60 ***** válasza:
2 hónapon túl egyértelműen kimutatható. Túlparázod. Ez nem HIV, nem szifilisz. Messze nem minden HPV törzs tud komoly problémát okozni, nem minden komoly fertőzött lesz rákos.
2019. ápr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonymousreview60 ***** válasza:
Az együttlét nem tilos és nem életveszélyes. Van egy minimálus kockázata. A szűrésnél kérj felvilágosítást! A Gardasil-9 oltás 3 * 34.000 Ft és a 0., 2. és 6. hónapban kell beadni.
2019. ápr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek! Lehet tényleg raparazok csak néztem kepeket stb és nem szép látvány:/ 2 hónap múlva akkor szűrésre elmegyek.
2019. ápr. 22. 16:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyan hülyeségeket írtok..sok orvosjelölt.
2019. ápr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!