Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha erős immunrendszerre...

Ha erős immunrendszerre immunerősítőt szedek akkor annak milyen következménye van?

Figyelt kérdés

Sajnos már két éve vannak szemölcsök a kezeimen (eddig a maximum 4 volt). Amint tudtam rohantam a bőrgyógyászhoz hogy kezelje le.De hiába fagyassza le cseszhetem mert kb negyedévente előjön.Vagyis azt a kenegetős vackot megveszem negyedévente de sok hatása nincsen mert amint eltűnik,jön helyette másik.Mit tudnék tenni?Azon gondolkoztam hogy elmegyek a patikába és veszek valami vény nélkül kapható immunerősítőt (pl.:Béres csepp)?

De tételezzük fel hogy erős az immunrendszerem de szedek immunerősítőt mi hátránya lehet?

Vagy ezzel az egésszel kapcsolatban kihez tudnék fordulni?Mert a bőrgyógyászommal cseszhetem.(Sajnos magándokira nincsen pénzem)



#immunerősítő #szemölcs #HPV #bőr fertőzés #sima szemölcs
2019. ápr. 22. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Immuntrofinat tudom ajanlani.de ez is lutri vagy bejön v ben. Vagy van még a wartner szemölcsirtó stift. Nekem is volt a kezemen le ecseteltem nem jött ki többet.mondjuk heges maradt de mas nem latja.
2019. ápr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy ismerősömtől kaptam a tuti tippet szemölcsre. Vérehulló fecskefű. Nem a patikában kapható kivonat, hanem a friss növény.

Nekem is voltak szemölcseim, már mindent kipróbáltam, semmi nem hatott. Ez az ismerősöm gyerekként hallott erről a növényről egy erdélyi bácsitól.

Hitetlenkedtem, de gondoltam, hogy megér egy próbát. El kell törni a növény ágait. Abból kifolyik egy narancssárga lé, amivel be kell lenni a szemölcsöt. Olyankor érdemes kezelni, ha nem mész sehová, mert elég csúnya barna lesz a kezed tőle. Miután kezet mosol, újra be kell kenni. Lényeg, hogy napokig mindig legyen a szemölcsökön ez a barna nedv. Naponta kend, ahányszor csak tudod. 1-2 nap után elkezded érezni, hogy száradnak a szemölcsök és zsugorodnak. Szerintem egyszerűen azon az elven működik, hogy nagyon erős szárító hatása van.

Nekem évekkel ezelőtt eltűntek a szemölcseim és azóta sem jött vissza.

Itt a jó idő, mindenhol virágzik ez a kis növény. Ingyen van és tényleg hatásos. Próbáld ki!

2019. ápr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Engem az sem érdekel a heges lesz csak ne legyen.Az az ecsetelő kaphatò vény nélkül?


#2 Köszönöm a tanácsot.Ezt kb. egy hònapja pròbáltam,2 héten keresztül napi 3-4x lekentem.És nem volt semmilyen hatása :(


És még mielött valaki kételkedne vìrusos HPV nem valami más.Rajta van a bőrgyògyászati papìron.

2019. ápr. 22. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!