Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Immunrendszer, fertőzések

A kérdés

Hány probiotikumot vehetek be ha antibiotikumot szedek?

Szedek Duomox 1000-es antibiotikumot. A papíron nincs ráírva mennyi probiotikumot vehetek be. Náthás vagyok (voltam), köhögtem, gyulladásban volt a torkom, már jobban vagyok.

Ha nem veszek be egy nap probiotikumot antibiotikum mellé, lehet bajom?

Forever Active Pro-B szedek.

ápr. 27. 12:10  Privát üzenet  

A válasz

Bajod nem lesz, max megy a hasad.

Az antibiotikum után 2 órával vegyél be probiotikumot.

Azért nem írják, mennyit, mert nem kell többet.

1 kapszulában/tablettában 1 adag van, nem kell több.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 27. 13:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
5 napja iszom antibiotikumot, cefalexin-t, napi 2x2-őt, torokfájás, stb. Viszont nem nagyon érzem, hogy valamit érne. Ugyanúgy fájna a torkom, jó talán picit jobb, de akkor is ez...
Ha reggel és este 8 órakor veszek be antibiotikumot, akkor baj, hogy most 5 órakor ittam meg a probiotikumot?
Ha van valami betegségünk, és antibiotikumot kell rá szednünk, akkor ugye a nagy része a bélbaktériumoknak eltűnik. Ha nem veszünk be probiotikumot, akkor hogy pótlódik a szervezetünkben?
Ha tegnap este használtam az utolsó antibiotikumot (gynazol), ma este már felhelyezhetem a probiotikumot (vitagyn)?
Gyulladt fogra szedek antibiotikumot, de szedek mellette probiotikumot is, viszont hajlamos vagyok a kandidara, a probiotikum vedelmetr nyujt a huvelyfloranak is v csak a belfloranak?
Antibiotikumot szedtem a nyelvemen feher lepedék van nyelvkaparozok le is jön eddig nem igen diétaztam kellet volna a doki irt probiotikumot a probiotikum hatásos?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Immunrendszer, fertőzések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!