Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért van állandóan hasmenésem?

Miért van állandóan hasmenésem?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy egy ideje folyamatosan küzdök a hasammal, mert nemtudtam orvoshoz elmenni, mivel a házi orvosom nagyon régóta nem rendel, bizonyos okok miatt. Viszont nekem minden reggel fáj a hasam és sokat hiányzok miatta suliból is, mivel gyakran van hasmenésem és néha hányok is, a helyettesítő orvos nem segít, nem küld el vizsgálatra, csak igazolást ad, de már nem most kezdődtek a problémáim csak az orvosom nagyon régóta nincs. :/ Mit tegyek?

#hasmenés #gyomor problémák
2019. máj. 3. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs a háziorvos, akkor mindig van helyettesítő. Biztos ki van írva a rendelőbe, hogy ki az és menj oda.


A régióta az mit takar? Napok, hetek, hónapok?


Nem stresszelsz véletlen a suliba járás miatt, hogy már megint be kell menni, hogy megint dolgozat?

2019. máj. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A helyettesítő orvos nem segít, csak mindig igazolást ír. Hónapok óta. Igazából annyira nem stresszelek rá, amikor nincsen semmi bajom akkor is elő szokott jönni sokszor a semmiől.
2019. máj. 3. 09:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Az Imodium hatékony hasfogó, kapható recept nélkül. Ha az nem segít, akkor kivizsgálás kell. Lehet valóban stressztől is, de lehet valamilyen emésztési probléma, bélhurut, ilyesmi.

Figyeld meg, hogy ha pár napig nem mész suliba, akkor enyhül-e. Ha igen, akkor stressz.

2019. máj. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Imodiummal mentem körübelül 2 hónapig iskolába meg szedtem hozzá probiotikumot is és semmi baj nem volt de most valamiért az se segít és a tüneteim egyre erősebbek.
2019. máj. 3. 09:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Immodiumot felejtsd el hosszú távon. Az lebénítja a beleket, arra van, hogy 1x-1x használd. Hosszú távon nagyon káros.

Próbálj meg laktózmentesen enni, hátha az a baj. Az orvostól csak egy beutalót kéne kérni gastroenterológiára, ott elvégeznének minden vizsgálatot.

2019. máj. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok tejterméket eszel?Vagy sok pékárut?Nem változtattál semmit az étrendeden az elmúlt pár hónapban?
2019. máj. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudtam róla hogy megbénítja a beleket, csak azért használtam mert máshogy nem volt jó, igazából arra tudtam gondolni hogy rosszak az étkezési szokásaim, változtattam rajta úgy is hogy kivontam a tejtermékeket, amik ráadásul laktózmentesek voltak, az a baj nem a legjobb a helyettesítő orvos, mert hugomnak se volt hajlandó normális gyógyszert felírni amikor beteg volt, és engem is csak pihenőre hajtott és nem segített.
2019. máj. 3. 11:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a Gasthonax gyógygombát ajánlom. Csodákat tett velem.
2019. máj. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2019. máj. 4. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!