Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Karolina rendelő hiv gyorstesz...

Kaleta92 kérdése:

Karolina rendelő hiv gyorsteszt mennyire biztos 8 hét után?

Figyelt kérdés
Szerintetek biztos eredmény 8 hét utáni gyorsteszt? Szeretnék elmenni csak nem tudom mennyire pontos ennyi idő után.

2019. máj. 5. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Átlagban azt mondják 6 hét után kimutatja egy gyorstetszt így van rá esélyed. Bár ha ennyire esélyes a dolog akor lehet jobb lenne nem gyors tesztekkel szarakodni.
2019. máj. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem annyira veszélyes a dolog. 8hete voltam egy (rosszlanyhoz). Óvszerrel történt a dolog csak be vagyok parázva. Lehet csak be beszelem magamnak.
2019. máj. 5. 15:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha óvszerrel voltál és nem szakadt ki és a rosszlányok oldalról kerested ki a csajt, akkor 99,9%, hogy semmit nem kaphattál el.
2019. máj. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, onnan kerestem ki. De nem emlékszem hogy ki lett volna szakadva, ez a baj. Azt azért észre vettem volna.... Nem. Szerinted ott a lányok nem hiv fertőzöttek?
2019. máj. 5. 15:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te vetted volna észre a csaj is igen ki lett volna akadva egyik se akar gyereket egy ismeretlentől. És miért lennének azok? Egyrészt, magyarországon nem annyira sok a HIV fertőzött másrészt miért próbálna meg megfertőzni, amikor a szándékos HIV fertőzés börtön büntetéssel jár. Úgyhogy tuti, hogy nem szakadt ki a gumi és tuti, hogy nem HIV fertőzött a csaj.
2019. máj. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ egy kicsit megnyugodtam.
2019. máj. 5. 16:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább ne szexelj, ha ennyire parázol, vagy legalább is ne hivatásossal.
2019. máj. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!