Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Zöld vizelet mitől lehet?

Delavega kérdése:

Zöld vizelet mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, időnkènt zöldes a vizeletem, mondjuk èn napi szinten zöldteázom, ez lehet a zöldteától vagy mástól?! Este alvásra xanaxot szedek 0.5mg. zöld teát immunrendszer erősítèsre, influenza, ès egyebekre használom. Azóta jobban is alszom. Egy nap èn háromszor, reggel, dèlben ès este teázom. Ez kèt kèt bögre. Ettől lehet zöldes a vizeletem, vagy gond van?! Gyomrom nèha lassú emèsztèsű. Erre van ötletetek?! A választ előre is köszönöm!

2019. máj. 10. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet a zöld teától! A céklától pl.rózsaszines a vízelet, a B-vitaminoktól élénksárga, a multivitaminoktól meg ilyen neon sárga lesz.
2019. máj. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Heló! Rendben! Köszönöm a gyors válaszod, akkor megnyugodtam hogy nem mástól van e esetleg, szálas zöldteát iszom egy nap, reggel délben és este kb 2 bögrével, Ha ez sok, akkor max minimálisra veszem vissza, de sok mindenben segített nekem ez a tea, érdekes, hogy jobban alszom tőle, többet fogytam, gyorsabb az anyagcserém, "az mellékes hogy függő lettem"Gondolom ez sem véletlenül, Viszont az emésztésem nem mindig gyors, VAnnak napok mikor lassú üzem módban van, gyomorra tudsz valamit ajánlani? A teát is írták, de nem mindig működik, viszont amiket olvastam róla, az nálam is tapasztalható, Érdekes,hogy este a xanax mellett megiszom a teámat, olyan szinten lemegyek relaxba, hogy néha ésre se veszem és már reggel van, javultak tőle a dolgaim, csak a gyomrommal kellene valamit kezdeni mert mintha nem lenne folyamatos, A válaszod előre is köszönöm! :D.
2019. máj. 10. 18:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Siman lehet
2019. máj. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
AF ülem is cseng 4 éve, már az sem zavar, aki kérdezi hogy tudok e így létezni aludni stb, hát mondom megkel szokni, mást nem tehetek, ui, minden leleltem rendben volt ct mr stb negativ, nem tudják a csengés okát, elalváskor meg már nem is hallom, "ha csak nem vettek észrevalamit a radaron és rejtett daganatom lenne,.... Kontrollra megyek majd nyár végén, addig úgy is össze szedem a gondolataimat.
2019. máj. 10. 18:04
 5/8 A kérdező kommentje:
Nyugodtan írhattok, elolvasom s válaszokat, Érdekes nekem a tea színe lefőzve nem zöld hanem sárgás valami, vagy túl forrón főzöm le? Azt sem hiszem. :) vízforralóval forralom fel avizet, majd rá öntöm a levelekre, ha esetleg tudtok jobb megoldást, hogyan lehetne hatásosabb ez a tea, csaknyugodtan írjátok le, kíváncsi vagyok az ötletekre, Köszi!
2019. máj. 10. 18:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Magas a bilirubin tartalma, ha elzáródik az epevezeték.
2019. máj. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyomorra szedhetsz quamatelt pl.vagy nagyon jók rá a probiotikumok, igaz azok főleg a belekre hatnak, de nagyon hatásos gyomorra is. Vagy próbáld meg a B-vitamin komplexet,vagy a millgammát, az jó fül zugásra is.
2019. máj. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Leginkább fertőzés vagy gyógyszermellékhatás miatt szokott zöld lenni.

[link]

2019. máj. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!