Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Immunrendszer, fertőzések

A kérdés

Medrollal kapcsolatos vélenyekre lennék kiváncsi ki hogy szedte és mennyit, volt e mellékhatása?

Ab.kúra után ezt kaptam nem vette le a testemben a gyulladást ezt irta a doki :( azt sem tudom hogy álljak neki elmondta hogy kell bevenni stb.bennem van a félsz mert kisgyerekkel vagyok és ha kijön a mellékhatás? Bármelyik...

máj. 21. 05:58  Privát üzenet  

A válasz
A Medrol ugye szteriod. Én viszonylag sokáig szedtem nagy mg-ot. Kezdő dózis reggel-este 1 volt, több napig, majd ezt követően 2 nap csak reggel majd 2 napig csak fél. Hirtelen ugye nem szabad abba hagyni. Nálam a szteriod alapvető mellékhatásai jelentkeztek igaz ezek hosszú kúra alatt. Vizesedés, fokozott szőrzet, vizesedésből adódó terheléses légszomj. de ha csak rövid ideig szeded nem lehet baj. többször szedtem néhány napig akkor nem jelentkezett semmi nálam.

# 1/1Időpont máj. 23. 17:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Normalis a fertozes miatt antibiotikumot eszek es nagyon gorcsol tole a hasam ha abba hagyom menyi ido mig kiurul a szervezetbol es elmulik a mellekhatasa?
Pár napja használom a Reg-Enort, és hüvelyviszketésem van. El lehet a termék mellékhatása? Van másnak is ilyen tapasztalata? Nyilvános wct csak munkahelyen használok.
Vérkép alapján gyulladás van a szervezetemben. Ennek mellékhatása a csalánkiütés és szem_kéz_lábdagadás. Hogyan tudnám kideriteni hol a gyulladás?
Doktorok/tapasztaltabb válaszát kérem A vitaminoknak lehet mellékhatása?
Szedálással kapcsolatos tapasztalatok? Van mellékhatása?
Royal jelly ginseng ampulla kinek milyen tapasztalata van? Mire jo van e mellekhatasa?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Immunrendszer, fertőzések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!